Дружини російських загарбників закликають чоловіків ґвалтувати українських жінок
Зміст перехопленої СБУ розмови російського військового з дружиною не просто шокує. Це те, що показує справжнє єство не лише окупантів, а й їхніх близьких та рідних, 80% яких зараз підтримують війну в Україні.
«Ты давай там, украинских баб насилуй и мне ниче не говори. Понятно? Главное – предохраняйся там», – каже жінка своєму чоловіку-загарбнику.
«Вважаємо, що будь-які додаткові коментарі тут зайві», – резюмують в СБУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Ты давай там, украинских баб насилуй и мне ниче не говори. Понятно? Главное – предохраняйся там», – каже жінка своєму чоловіку-загарбнику.
«Вважаємо, що будь-які додаткові коментарі тут зайві», – резюмують в СБУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Анонім
Показати IP
12 Квітня 2022 22:51
Просто виродки...
Кораблик іди на х...
Показати IP
13 Квітня 2022 00:12
Важливо те щоб він повернувся до дому ато спишуть ,а його жінку люди з гір задовольнять,прикро таке чути ,що в голові в людині (
Мешканка
Показати IP
13 Квітня 2022 00:38
Розстріл це ще гуманно. Це кончєна нація там нема людей це тварі на чолі з уродом.
Українка
Показати IP
13 Квітня 2022 07:06
Й..нута тупа ідіотка... вони їм дома не дають свої шмоньки, строять з себе ц.....к.
Українка
Показати IP
13 Квітня 2022 07:10
Яке миле загравання. Нічого... якщо йому пощастить вернутись живим, йому дах зірве, приїде додому і роздере їй ротяку і всі остальні отвори своїм інструментом. А потім своїм дітям. Уроди кончені тупі безголові.
Анонім
Показати IP
13 Квітня 2022 11:14
недонація нелюди дибіли.як їх земля носить ?як таке можна казати своєму чоловіку? в голові не вміщається
Книга рекордів Гіннеса назвала найстарішого чоловіка у світі
Сьогодні 06:17
Сьогодні 06:17
Перше видання книги «Гаррі Поттер і філософський камінь» продали на аукціоні за £45 тисяч
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
На дні Мертвого моря виявили соляні «димарі»: вони можуть попереджати про катастрофи на суші
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
30 листопада: свята, події, факти. День пам'яті всіх жертв хімічної війни та Міжнародний день «Міста за життя»
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У ДТП загинула 17-річна дівчина: на Волині покарали чоловіка, який дав п’яному товаришу своє авто