Допоможе наближати перемогу: волинським військовим передали автомобіль та екскаватор
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/07-08/342459/photo_2022-07-08_16-54-02.jpg)
Для одного із волинських військових підрозділів 8 липня передали автомобіль та екскаватор. Ця техніка допоможе нашим бійцям виконувати військово-інженерні завдання та наближати перемогу.
Як повідомили у Волинській обласній раді, техніку передали за ініціативи благодійного фонду «Добра справа» та за сприяння керівництва області.
Голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко та голова обласної ради Григорій Недопад також ознайомилися із роботою фонду «Добра справа» – оглянули їдальню, медпункт, складські, офісні приміщення та цехи, де працюють волонтери. Крім того, під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю.Сьогодні ж команда волонтерів благодійного фонду «Добра справа» спільно з військовими в обласному центрі та Луцькій громаді відвідали з подарунками та листами вдячності близько 100 родин загиблих Героїв, які з 2014 року віддали своє життя у боротьбі з агресором за незалежність України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у Волинській обласній раді, техніку передали за ініціативи благодійного фонду «Добра справа» та за сприяння керівництва області.
Голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко та голова обласної ради Григорій Недопад також ознайомилися із роботою фонду «Добра справа» – оглянули їдальню, медпункт, складські, офісні приміщення та цехи, де працюють волонтери. Крім того, під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю.Сьогодні ж команда волонтерів благодійного фонду «Добра справа» спільно з військовими в обласному центрі та Луцькій громаді відвідали з подарунками та листами вдячності близько 100 родин загиблих Героїв, які з 2014 року віддали своє життя у боротьбі з агресором за незалежність України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Була пробита легеня, а ногу досі не відчуває: бойовий медик з Луцька мріє піднятись на Говерлу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Через Дію забронювали вже 76 тисяч працівників
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.