Допомога стала більш персоналізованою: соціолог прокоментував, чи стали українці менше донатити на ЗСУ
![](/resize/450x285/r/files/news/2023/04-24/359938/3868dd816ac9785eff699330f7a9a7a06062954c.jpg)
Українці донатять на Збройні сили України в середньому 1 525 гривень на місяць, що вдвічі менше, ніж рік тому. Про це свідчать результати опитування комунікаційної агенції Postmen.
Разом з тим, соціолог Володимир Паніотто сумнівається в абсолютній достовірності цих даних. У коментарі УНН він пояснив, чому цей показник викликає у нього сумніви.
Соціолог вважає, що допомога стала більш персоналізованою.
«В мене є сумнів щодо цих даних. Як я розумію, це мова суто про донати на армію. А зараз, у зв’язку з тим, що все більше людей мають знайомих чи друзів у армії, вони починають надавати допомогу конкретно для своїх знайомих чи їх друзів. На додаток, багато у кого сьогодні обмежені ресурси. Тому може й не менше донатять саме грошей, а можливо навіть більше, якщо враховувати адресну допомогу. Для цього потрібно зробити конкретне соцдослідження. Тому я б не дуже довіряв цим цифрам. Мені здається, що просто допомога стала більш цільовою», – розповів Паніотто.
Разом з тим, соціолог додав, що нині бренди та компанії, які влаштовують акції з метою збору коштів на благодійність, додатково стимулюють людей донатити.
«Мені здається, що це стимулює. Це має сенс. Також це показує, що продавці патріотично налаштовані, а відтак у них приємніше щось купувати. І не важливо це 5%, 2% чи 10% – важливо, що ці гроші віддають. Сумарно це може бути досить непогана сума», – зазначив Володимир Паніотто.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Разом з тим, соціолог Володимир Паніотто сумнівається в абсолютній достовірності цих даних. У коментарі УНН він пояснив, чому цей показник викликає у нього сумніви.
Соціолог вважає, що допомога стала більш персоналізованою.
«В мене є сумнів щодо цих даних. Як я розумію, це мова суто про донати на армію. А зараз, у зв’язку з тим, що все більше людей мають знайомих чи друзів у армії, вони починають надавати допомогу конкретно для своїх знайомих чи їх друзів. На додаток, багато у кого сьогодні обмежені ресурси. Тому може й не менше донатять саме грошей, а можливо навіть більше, якщо враховувати адресну допомогу. Для цього потрібно зробити конкретне соцдослідження. Тому я б не дуже довіряв цим цифрам. Мені здається, що просто допомога стала більш цільовою», – розповів Паніотто.
Разом з тим, соціолог додав, що нині бренди та компанії, які влаштовують акції з метою збору коштів на благодійність, додатково стимулюють людей донатити.
«Мені здається, що це стимулює. Це має сенс. Також це показує, що продавці патріотично налаштовані, а відтак у них приємніше щось купувати. І не важливо це 5%, 2% чи 10% – важливо, що ці гроші віддають. Сумарно це може бути досить непогана сума», – зазначив Володимир Паніотто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723367869)
Оля
Показати IP
24 Квітня 2023 13:02
В багатьох є родичі чи близькі друзі мобілізовані тому допомагають в основному адресно в підрозділ, роту де вони є, ну і на якісь великі "донати" типу black box для ГРУ чи беспілотники для ТРО.
Білорусь перекидає танки до прикордоння з Україною
Сьогодні 11:55
Сьогодні 11:55
«Кавун для нашого краю – нішева культура: з одного гектара можна зібрати до 40 тонн баштанних», – волинські аграрії
Сьогодні 10:31
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:31
Українські захисники відмінусували ще один ворожий гелікоптер та 1220 окупантів, – Генштаб
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
На Київщині внаслідок ворожої ракетної атаки загинули чоловік і його чотирирічний син
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.