«Добрий вечір тобі, пане господарю!»: у Луцьку 100 працівників школи заспівали колядку
Колектив Луцької музичної школи № 1 ім. Фридерика Шопена презентував відеокліп колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю!»
Про це повідомляє Суспільне.
Композицію виконали 100 працівників. Серед учасників запису були викладачі-музиканти, бухгалтери, адмінперсонал, прибиральниці.
«Через карантинні обмеження записували щедрівку частинами. Кожен із шести відділів школи виконував окремі куплети колядки. Вдалося залучити усіх працівників закладу», – розповіла керівниця музичної школи Ольга Чуріна.
Змонтований кліп вже можна побачити на інтернет-сторінці музичної школи.Через 19 років перша музична школа відзначатиме 100-річний ювілей і цьогорічне відеопривітання викладачів зберігатимуть в архіві, щоб показати його наступним поколінням музикантів, розповіла директорка закладу.
Нагадаємо, на Різдво учні Луцької музичної школи № 1 ім. Фридерика Шопена презентували відеокліпи з колядками. Одну із них – «Тихая ніч» – діти виконали чотирма мовами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Суспільне.
Композицію виконали 100 працівників. Серед учасників запису були викладачі-музиканти, бухгалтери, адмінперсонал, прибиральниці.
«Через карантинні обмеження записували щедрівку частинами. Кожен із шести відділів школи виконував окремі куплети колядки. Вдалося залучити усіх працівників закладу», – розповіла керівниця музичної школи Ольга Чуріна.
Змонтований кліп вже можна побачити на інтернет-сторінці музичної школи.Через 19 років перша музична школа відзначатиме 100-річний ювілей і цьогорічне відеопривітання викладачів зберігатимуть в архіві, щоб показати його наступним поколінням музикантів, розповіла директорка закладу.
Нагадаємо, на Різдво учні Луцької музичної школи № 1 ім. Фридерика Шопена презентували відеокліпи з колядками. Одну із них – «Тихая ніч» – діти виконали чотирма мовами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.