До Луцька переїхало подружжя пенсіонерів, яке через війну опинилися на інвалідних візках
![](/resize/450x254/r/files/news/2022/09-27/347538/fbdfgd.png)
Пані Ярослава не стримує сліз: про те, що на старості років доведеться кудись втікати з рідної хати, навіть у страшних снах не снилося. Вона із чоловіком жила у маленькій квартирі неподалік Борисполя, тож вибухи 24 лютого не лише добре чули, а й відчували через вібрації будинку.
Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.
«Син подзвонив і сказав, що бомблять Бориспіль. Ми не знали, що таке війна, хоча ми і діти війни, ще тієї. Син сказав, що потрібно вивезти свою сім’ю, бо ніхто не знає, що буде в Києві. Він сказав, щоб ми зібралися, і він нас вивезе», – розповідає Ярослава Муравчук.
Пенсіонерка каже, що їхали світ за очі, – не було ні плану, ні навіть думок про те, де можна знайти прихисток і де може бути безпечно.
«Ми їхали з Києва чотирнадцять годин, а танки і «Гради» вже їхали в сторону Києва», – пригадує переселенка.Сім’я опинилася в Луцьку. Про те, що 55 років спільного подружнього життя з чоловіком доведеться відзначати в будинку престарілих, пенсіонерка й подумати не могла. У Луцькому геріатричному пансіонаті пенсіонерам довелося лишитися лише з однієї причини – війна посадила обох в інвалідні візки.
«Після того, як ми почули про війну, здоров’я різко погіршилося. Напевно, на це вплинув стрес. До війни я ще ходила на ходулях по хаті. А дід ходив за допомогою палиць, але зараз також не ходить», – говорить Ярослава Муравчук.
Донька переселенки живе у квартирі неподалік, а син нині в Києві: «Вона приходить нас провідувати, приносить все необхідне. В неї в квартирі лише дві кімнати, вона має свою сім’ю. Я вирішила поки бути тут».
Переселенка і рада була б повернутися додому в свою однокімнатну столичну квартиру, але рідна домівка для двох інвалідних візочків стала замалою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.
«Син подзвонив і сказав, що бомблять Бориспіль. Ми не знали, що таке війна, хоча ми і діти війни, ще тієї. Син сказав, що потрібно вивезти свою сім’ю, бо ніхто не знає, що буде в Києві. Він сказав, щоб ми зібралися, і він нас вивезе», – розповідає Ярослава Муравчук.
Пенсіонерка каже, що їхали світ за очі, – не було ні плану, ні навіть думок про те, де можна знайти прихисток і де може бути безпечно.
«Ми їхали з Києва чотирнадцять годин, а танки і «Гради» вже їхали в сторону Києва», – пригадує переселенка.Сім’я опинилася в Луцьку. Про те, що 55 років спільного подружнього життя з чоловіком доведеться відзначати в будинку престарілих, пенсіонерка й подумати не могла. У Луцькому геріатричному пансіонаті пенсіонерам довелося лишитися лише з однієї причини – війна посадила обох в інвалідні візки.
«Після того, як ми почули про війну, здоров’я різко погіршилося. Напевно, на це вплинув стрес. До війни я ще ходила на ходулях по хаті. А дід ходив за допомогою палиць, але зараз також не ходить», – говорить Ярослава Муравчук.
Донька переселенки живе у квартирі неподалік, а син нині в Києві: «Вона приходить нас провідувати, приносить все необхідне. В неї в квартирі лише дві кімнати, вона має свою сім’ю. Я вирішила поки бути тут».
Переселенка і рада була б повернутися додому в свою однокімнатну столичну квартиру, але рідна домівка для двох інвалідних візочків стала замалою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.