Для соцпрацівників територіального центру на Волині закупили велосипеди
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/11-03/371426/a18.jpg)
Сьогодні, 3 листопада, у селищі Благодатному міський голова Нововолинська Борис Карпус разом із заступницею Ніною Шумською вручили 12 велосипедів соціальним робітникам Територіального центру соціального обслуговування.
Про це повідомляє Нововолинська міська рада.
На закупівлю двоколісного транспорту з бюджету громади виділили 70 тисяч гривень.
На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги Терцентру знаходяться понад 400 підопічних. Це мешканці старостинських округів Нововолинської громади – Благодатне, Грибовиці та Гряди.
Велосипеди допоможуть покращити та пришвидшити якість послуг для соціально незахищених громадян. Також полегшать роботу працівників Терцентру, зазначила його директорка Валентина Журавська.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Нововолинська міська рада.
На закупівлю двоколісного транспорту з бюджету громади виділили 70 тисяч гривень.
На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги Терцентру знаходяться понад 400 підопічних. Це мешканці старостинських округів Нововолинської громади – Благодатне, Грибовиці та Гряди.
Велосипеди допоможуть покращити та пришвидшити якість послуг для соціально незахищених громадян. Також полегшать роботу працівників Терцентру, зазначила його директорка Валентина Журавська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722421383)
Мах
Показати IP
4 Листопада 2023 00:45
А чо не дастери?
У Луцьку продали у власність три комунальні ділянки. Де саме
Сьогодні 11:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.