USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Для наведення порядку на авторинку в Луцьку залучатимуть поліцію

15 Лютого 2022 12:51
Лучани скаржаться на те, що у дні роботи авторинку не можуть заїхати до власних помешкань та підприємств.

Про це під час наради 15 лютого повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

З його слів, до міської ради масово надходять скарги на роботу авторинку.

«Люди не можуть здійснювати господарську діяльність, тому що автомобілі, які привозять різні матеріальні цінності і вивозять готову продукцію з цих підприємств, не можуть ні заїхати, ні виїхати», - зазначив мер.

Крім цього, на прийом до міського голови неодноразово приходили мешканці вулиць Гущанської, Єршова, Карбишева. Люди скаржились, що не можуть заїхати до додому, бо дорогу перекривають автомобілі, якими торгують на авторинку.

«Продавці залишають після себе сміття. Відбувається різноманітні речі, що ускладнюють життя цих мешканців. Таке паркування незаконне. Сьогодні на ринку є маса майданчиків, споруди з накриттям, де є вільні місця для паркування автомобілів. Тобто є можливість нормально поставити автомобіль і займатися торгівлею. Необхідно терміново там наводити порядок», - наголосив Ігор Поліщук.

Він доручив департаменту муніципальної варти та патрульній поліції напрацювати план заходів щодо наведення порядку з паркуванням транспортних засобів поруч з авторинком.

Водночас очільник міста доручив директору департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Миколі Осіюку встановити на території авторинку дорожні знаки, що забороняють незаконне паркування.

«А якщо знаки не допомагатимуть, потрібно встановити бетонні блоки і покінчити з балаганом. До того ж, у нас є зафіксовані факти неадекватної поведінки продавців авторинку, коли останні лізуть битися і так далі. В такому випадку потрібно залучати більше працівників поліції чи спецпідрозділ ТОР. Не може бути окремої держави «Авторинок», - обурився мер.

Насамкінець він доручив поліції та муніципалам повідомити його особисто про напрацьований план дій і негайно братися до роботи.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 15 Лютого 2022 13:45
Там ізараз стоять припарковані авто серед дороги,чому вони там стоять,чи там інші правила на дорозі?
Лучанин до Анонім Показати IP 15 Лютого 2022 14:30
Знака стоянка заборонена нема* Який Закон забороняє мені там стояти? Ніякий ПДР не порушую** Ось як встановлять знак то й розмова буде іншою
Олег до Лучанин Показати IP 15 Лютого 2022 15:02
Пояснюю для полішуків: Якщо їдеш по автостраді з одностороннім рухом і немає знака "Рух заборонено" - це не означає, що рух прямо заборонено.
Роман до Лучанин Показати IP 15 Лютого 2022 16:10
Здавай права і ходи пішки. Ось для прикладу: п.15.4. Транспортні засоби не дозволяється ставити на проїзній частині в два і більше ряди. п.15.5. Ставити транспортні засоби під кутом до краю проїзної частини дозволяється в місцях, де це не буде перешкоджати руху інших транспортних засобів. Біля тротуарів або інших місць із пішохідним рухом ставити транспортні засоби під кутом дозволяється лише передньою частиною, а на підйомах — тільки задньою частиною. п.15.9. Зупинка забороняється: ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини... е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає — ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків; и) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду. п.15.10. Стоянка забороняється: a) у місцях, де заборонена зупинка; д) у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів; є) на газонах.
Анонім до Лучанин Показати IP 15 Лютого 2022 16:10
По серед кільця?То стань біля променя на кільці,побачиш чи довго постоїш
Онаній до Лучанин Показати IP 15 Лютого 2022 16:16
Барига ти дурнувата) я ту тпрацюю і прямо зараз стоять на самому кільці авто це типу ок?)))) я вже мовучу що стоїть з обох боків п осамому євршова в 2 ряди
Лєший до Анонім Показати IP 15 Лютого 2022 15:01
це працівники фірми "МАДОТ" паркують так свої корита бо їхня фірма ніяк не може побудувати цивілізовану стоянку для своїх робітників та клієнтів
Цікавий Показати IP 15 Лютого 2022 14:00
"напрацювати план заходів" Ха-ха! Значить паркування транспортних засобів поруч з авторинком зробЛять платним!
2 до Цікавий Показати IP 15 Лютого 2022 14:02
"доручив директору департаменту встановити на території авторинку дорожні знаки, що забороняють незаконне паркування" Знаки будть з табличкою "Платне паркування"
Народна прокуратура до Цікавий Показати IP 15 Лютого 2022 17:38
І що? Торгівля автомобілями здіснюється без мети отримання прибутку? Займаєшся бізнесом - плати
Роман Показати IP 15 Лютого 2022 14:31
Ось мій вам план. 1. Приїжджає кілька нарядів поліції (тільки не муніципалів) і починають виписувати штрафи за паркування, заодно перевіряючи документи на автомобілі. 2. Оскільки власників ніхто не знайде (бо якимось чином машини нічиї) приїжджає кілька евакуаторів і, О Чудо, збігаються власники машин, яким виписуються штрафи. І так поки не дійде. Але це треба робити масово і постійно. Раніше, як люди скаржились то поліція трохи стояла, зараз же вже кілька базарів нікого немає. Якщо що, то я через базар на роботу ледь добираюсь. P.S. За план не дякуйте, дарую
Зет Показати IP 15 Лютого 2022 14:39
один із найбільших і найвідоміших авторинків України. Туди зїжаються покупці зі всієї України, які роблять свій вклад в екноміку міста та держави. І замісь того щоб розвивати цей авторинок, будем із ним боротись!
Бугага до Зет Показати IP 15 Лютого 2022 15:05
"вклад в екноміку міста та держави"??? ахаха, ті перекупи що податки платять з кожної проданої тачки? чи може хоча би паркувальний збір платять?
Саша до Бугага Показати IP 15 Лютого 2022 22:18
Поатять за розмитнення як мінімум, ти бовдур
Леонід до Бугага Показати IP 15 Лютого 2022 23:20
за кожну машину сплачено в казну в середньому ~2000$ мита. а більшість хейтерів звідси, за рік стільки податків не сплачує.
Покупець до Зет Показати IP 15 Лютого 2022 15:06
Яким чином покупці роблять свій вклад в економіку міста? Вони просто купляють авто у приватних власників
Piston до Зет Показати IP 15 Лютого 2022 15:30
Не боротись, а створювати вигідні умови для всіх, щоб не заважати нікому!!! Від впорядкування авторинку вклад в економіку не зміниться!
Анонім до Зет Показати IP 15 Лютого 2022 15:34
І який же вони вклад роблять? Той що попід кущами? Чи може розбивають дороги, бордюри, газони коли роблять на них стоянку. Чи може вони покращують доїзд працівникам підприємств які за кільцем?
Вася до Зет Показати IP 15 Лютого 2022 16:02
Який вклад в економіку міста робить умовний Коля, що приїхав з Рівного за Меганом? Чашка кави та підживлення навколишньої рослинності?
Онаній до Зет Показати IP 15 Лютого 2022 16:17
ПОдатки ти заплатив барижка? от що ти сплачуєш з продажу авто?))))
Сергій Показати IP 15 Лютого 2022 16:29
То порахуй який вклад,мінімум розмитнення з одного авто в державу 50000 гр.,і для чого будувати заводи чи фабрики
Правдоруб Показати IP 15 Лютого 2022 16:42
Авторинок давно пора винести за межі міста.
Народна прокуратура Показати IP 15 Лютого 2022 17:42
І що? Торгівля автомобілями здіснюється без мети отримання прибутку? Займаєшся бізнесом - плати
Заза Показати IP 15 Лютого 2022 18:59
Ооооо нарешті п....да Вам Бариги. Я часом туди їду адже робота зв'язана з електропостачанням. Но в Четвер там проїхати не можливо
Тільки так ! Показати IP 15 Лютого 2022 19:20
Перенести авторинок у географічний центр Волинської області - у Ковель ! Рівновіддаленість від митниць Устилуга, Ягодина, Доманово і всі продавці-покупці будуть в однакових умовах, а транспортні магістралі забезпечать зручну комунікацію і логістику ! А для бюджетних трансфертів абсолютно нема ніякої різниці звідки і куди прямують електронні платежі, аби лиш офіційно і в державну казну !
111 Показати IP 15 Лютого 2022 19:47
Кожна країна,чи місто дуже зацікавлена,щоб до них приїжджало чим більше людей. Ці люди залишають там кошти,купують їсти,платять за нічліг,платять за адмінпослуг. Це все наповнює бюджет,розвиває інфраструктуру. Крім того робить рекламу ,сприяє таким чином інвестиціям.. Та міста конкурують завжди за туристів,щоб проводити якийсь захід,де з'їжджаються багато людей,треба ще виграти в інших. Ну це там,де влада толкова.
Леонід до 111 Показати IP 15 Лютого 2022 23:37
саме так. На луцький авторинок приїжджає більше відвідувачів ніж у Луцький замок. Але в замок вкладають мільйони, а в авторинок, мало того що нічого не вкладають, так постійно створюють проблеми
Юра Суходольський Показати IP 15 Лютого 2022 21:08
Хай так і все буде. Я срав на тих людей нам главне бабкі . За людей буду думати пока там стоять то можна шось вкрасти. Я нехочу міняти нічо нашо мені то треба
Заза до Юра Суходольський Показати IP 17 Лютого 2022 09:46
Тобі Говорили Що Ти Є.....тий
Юра Сухарь Показати IP 15 Лютого 2022 21:15
Я плачу по 2000 баксів з кожного мито. Маю право ставити де хочу даже на подвірї в тих хто живе біля базару і вних не петати. Шо ви хочите там робити не мішайте гроші заробляти. Пробєгі скоро незмотаєш шо роблять ті люди. От я непонімаю шо вам не нравиться тож четвер і неділя ! Хотя його треба кожен день робити тоді зароблю більше грошей
Заза до Юра Сухарь Показати IP 17 Лютого 2022 10:13
Ти Теж Є ...... тий
Саша Показати IP 15 Лютого 2022 22:16
А нічого що жодного смітника на такому бульварі? Люди стоять за 2 копійки торгують, в казну приносять по 3000$ з машини і це лише за розмитнення!! Краще б за інших ‚злодіїв‘ взялись , санітари хренові
Рома Показати IP 17 Лютого 2022 08:17
Надо убрать все барыг,все засрано,таргуют хламом, пара навести порядок.
Сергій Показати IP 18 Лютого 2022 16:35
Краще виділити земельну ділянку за межами Луцька.Та зробити там авторинок щоб нікому не заважати. І місця буде всім вистачати і ніхто ні з ким не буде битись та сваритись.