Для Луцька закуплять понад пів сотні нових тролейбусів
![](/resize/450x300/r/files/news/2020/12-11/305808/hqea3m-zqkz4zs5k7li2jhdbo72n4mvaqcxqf7s.jpg)
Тролейбусний парк Луцького підприємства електротранспорту до закінчення 2021 року поповниться 29 новими тролейбусами. А до кінця 2023 року кількість нових тролейбусів становитиме вже 59 одиниць.
Про це повідомляє Департамент економічної політики.
Кабінет Міністрів України та Європейський інвестиційний банк 9 грудня уклали ряд Кредитних угод на загальну суму 640 млн євро, в рамках якої 200 млн євро буде спрямовано на проєкти з покращення якості та надійності громадського транспорту у 20 містах України.
Частина з цих коштів буде спрямована на реалізацію вже другого проєкту Луцької МТГ із закупівлі 30 нових сучасних тролейбусів, шість із яких будуть обладнані системою автономного ходу та зможуть забезпечити якісними транспортними послугами райони міста та старостинські округи, не обладнані контактною мережею. Впровадження даних заходів заплановане на 2022-2023 роки.
Зараз триває реалізація першого транспортного проєкту – «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька», в рамках якого передбачено закупівлю 29 сучасних тролейбусів, 2 з яких було поставлено в поточному році, а решту – 27 одиниць – місто отримає вже в 2021 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Департамент економічної політики.
Кабінет Міністрів України та Європейський інвестиційний банк 9 грудня уклали ряд Кредитних угод на загальну суму 640 млн євро, в рамках якої 200 млн євро буде спрямовано на проєкти з покращення якості та надійності громадського транспорту у 20 містах України.
Частина з цих коштів буде спрямована на реалізацію вже другого проєкту Луцької МТГ із закупівлі 30 нових сучасних тролейбусів, шість із яких будуть обладнані системою автономного ходу та зможуть забезпечити якісними транспортними послугами райони міста та старостинські округи, не обладнані контактною мережею. Впровадження даних заходів заплановане на 2022-2023 роки.
Зараз триває реалізація першого транспортного проєкту – «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька», в рамках якого передбачено закупівлю 29 сучасних тролейбусів, 2 з яких було поставлено в поточному році, а решту – 27 одиниць – місто отримає вже в 2021 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083751)
лучанин
Показати IP
11 Грудня 2020 21:07
Закуплять_ це далеко,що не купили!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083751)
Орест
Показати IP
12 Грудня 2020 10:24
Не вистачає розуму, щоб взяти кредит для прибуткового виробництва, з якого можна буде віддавати кредит. А береться кредит на збитковий проект, щоб потім всією громадою із загального бюджету віддавати.?
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.