«Дітей в мене не буде»: у Мелітополі 27-річна жінка звинувачує лікарку, що вчасно не діагностувала рак
![](/resize/450x281/r/files/news/2022/02-04/331180/4d4a85d70089c353f3c608314be1a743.jpeg)
У Мелітополі Запорізької області у 27-річної жінки вчасно не виявили рак, через це пішли метастази. Жінці зробили операцію, видалили органи малого тазу і тепер вона не зможе мати дітей, про яких вони з чоловіком мріяли.
Своєю історію жителька Мелітополя поділилася в соцмережах, пише ТСН.
«Мені 27 років. Я не народжувала. Планували з чоловіком першу дитину. Готувала організм до вагітності. Нічого не виходило. За півтора року лікарка тричі мене госпіталізувала і ставила діагноз «апоплексія яйників». Робила купу УЗД, здавала купу аналізів і тільки через 1,5 року лікування вона сказала здати аналізи на рак, прийшли результати S100. Вона сказала: «Все нормально» і дала направлення в онкодиспансер Запоріжжя. Говорить: «Там тобі зроблять маленьку лапароскопію». В результаті, в мене рак», – розповідає жінка.
За її словами, у неї діагностували 3 стадію раку, а метастази пішли навіть у шлунок.
«Мені зробили полосну важку операцію. Лікарі сказали, що за 2 місяці рятувати не було б кого. Попереду довге і серйозне лікування. Дітей в мене не буде, видалили усі органи», – говорить дівчина.
Вона звинуватила лікарку у халатності і в тому, що позбавила її радощів материнства.Натомість у медичному центрі, де працює лікарка-гінекологиня, про яку йде мова,журналістам повідомили, що нарікань збоку пацієнтів на її роботу ніколи не було.
Читати ще: Як запобігти раку: луцькі онкологи розповіли про основні фактори ризику
«Ольга Борисівна в нас працює вже понад 8 років. Скарг на неї з боку пацієнтів ніколи не було», – розповіли у медичному центрі.
Нагадаємо, що реанімації Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні, де помер дворічний Давид, спалахнув скандал. Батьки хлопчика розповіли, як сталося трагедія, вони у смерті дитини звинувачують медиків, які нібито невчасно надали допомогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Своєю історію жителька Мелітополя поділилася в соцмережах, пише ТСН.
«Мені 27 років. Я не народжувала. Планували з чоловіком першу дитину. Готувала організм до вагітності. Нічого не виходило. За півтора року лікарка тричі мене госпіталізувала і ставила діагноз «апоплексія яйників». Робила купу УЗД, здавала купу аналізів і тільки через 1,5 року лікування вона сказала здати аналізи на рак, прийшли результати S100. Вона сказала: «Все нормально» і дала направлення в онкодиспансер Запоріжжя. Говорить: «Там тобі зроблять маленьку лапароскопію». В результаті, в мене рак», – розповідає жінка.
За її словами, у неї діагностували 3 стадію раку, а метастази пішли навіть у шлунок.
«Мені зробили полосну важку операцію. Лікарі сказали, що за 2 місяці рятувати не було б кого. Попереду довге і серйозне лікування. Дітей в мене не буде, видалили усі органи», – говорить дівчина.
Вона звинуватила лікарку у халатності і в тому, що позбавила її радощів материнства.Натомість у медичному центрі, де працює лікарка-гінекологиня, про яку йде мова,журналістам повідомили, що нарікань збоку пацієнтів на її роботу ніколи не було.
Читати ще: Як запобігти раку: луцькі онкологи розповіли про основні фактори ризику
«Ольга Борисівна в нас працює вже понад 8 років. Скарг на неї з боку пацієнтів ніколи не було», – розповіли у медичному центрі.
Нагадаємо, що реанімації Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні, де помер дворічний Давид, спалахнув скандал. Батьки хлопчика розповіли, як сталося трагедія, вони у смерті дитини звинувачують медиків, які нібито невчасно надали допомогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.