«Дякую за друге життя», – волинянка, якій зробили першу в Україні посмертну пересадку нирки
![](/files/news/2020/01-10/284097/top-photo (1).jpg)
Волинянка Тетяна Рудаєва, якій ковельські медики зробили першу в Україні посмертну пересадку нирки, дякує сім`ї донора за те, що дали згоду на операцію.
Про це йдеться на сторінці IDonor: Всеукраїнська платформа донорства у фейсбуці, пише ВолиньPost.
Тетяна Рудаєва стала першою пацієнткою в Україні, якій у Ковельському МТМО пересадили нирку посмертно. Як відомо, в Ковелі це була перша посмертна трансплантація органу. Жінка розповідає, що хвороба спіткала її раптово і вона вже готова була опустити руки, але все ж отримала шанс на життя.
«Мене звати Таня Рудаєва, і скоро мені буде 35. В моєму житті все було добре, ну як у всіх. Ходила на роботу, все йшло своєю чергою, аж раптом в мене впав гемоглобін. Після аналізів та десятків обстежень все говорило про те, що в мене хворі нирки», – розповідає жінка.
Далі були місяці в лікарняних палатах, різні ліки, але все марно – запустити орган не вдавалося. Жінка вже готувалася до поїздки в Білорусь, де оперували багатьох пацієнтів зі схожими діагнозами, але дізналася, що пересадку нирки зробили в Ковелі.
«Це дало мені надію, що не доведеться їхати в іншу країну на довгий час та возитися з документами. Тож я вирішила приїхати в Ковель і розпитати деталі. Як мінімум, я недалеко живу, адже я сама з Володимира-Волинського. Врешті решт, нам з чоловіком вдалося поговорити з Олегом Олеговичем і його командою, вони мені дуже сподобалися, всі справжні професіонали своєї справи. Вони мені все розказали, детально пояснили, що робити далі, які аналізи потрібно здати», – пригадала пацієнтка.
Після того, як всі необхідні аналізи зробили, Тетяні Рудаєвій повідомили, що для неї є потенційний донор. В черзі жінка була фактично тиждень.
«Вже зараз я можу сказати, що дуже щаслива. І найголовніше – я так невимовно вдячна родині, яка дала згоду на вилучення органу, дуже вдячна їм за те, що вони повернули мене до нормального життя! Також хотіла б звернутися до всіх: я розумію, що це дуже важко втрачати своїх близьких. Але якщо людині вже дійсно констатована смерть мозку і вже не можливо її врятувати, то чому б не допомогти іншим. Одна людина може врятувати одразу декількох інших. Ще раз хочу подякувати тій родині за те, що вони дали згоду і моє друге життя!» – каже Тетяна Рудаєва.
Нагадаємо, у листопаді 2019 року вперше у лікарні районного рівня у місті Ковель провели успішну трансплантацію нирки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сторінці IDonor: Всеукраїнська платформа донорства у фейсбуці, пише ВолиньPost.
Тетяна Рудаєва стала першою пацієнткою в Україні, якій у Ковельському МТМО пересадили нирку посмертно. Як відомо, в Ковелі це була перша посмертна трансплантація органу. Жінка розповідає, що хвороба спіткала її раптово і вона вже готова була опустити руки, але все ж отримала шанс на життя.
«Мене звати Таня Рудаєва, і скоро мені буде 35. В моєму житті все було добре, ну як у всіх. Ходила на роботу, все йшло своєю чергою, аж раптом в мене впав гемоглобін. Після аналізів та десятків обстежень все говорило про те, що в мене хворі нирки», – розповідає жінка.
Далі були місяці в лікарняних палатах, різні ліки, але все марно – запустити орган не вдавалося. Жінка вже готувалася до поїздки в Білорусь, де оперували багатьох пацієнтів зі схожими діагнозами, але дізналася, що пересадку нирки зробили в Ковелі.
«Це дало мені надію, що не доведеться їхати в іншу країну на довгий час та возитися з документами. Тож я вирішила приїхати в Ковель і розпитати деталі. Як мінімум, я недалеко живу, адже я сама з Володимира-Волинського. Врешті решт, нам з чоловіком вдалося поговорити з Олегом Олеговичем і його командою, вони мені дуже сподобалися, всі справжні професіонали своєї справи. Вони мені все розказали, детально пояснили, що робити далі, які аналізи потрібно здати», – пригадала пацієнтка.
Після того, як всі необхідні аналізи зробили, Тетяні Рудаєвій повідомили, що для неї є потенційний донор. В черзі жінка була фактично тиждень.
«Вже зараз я можу сказати, що дуже щаслива. І найголовніше – я так невимовно вдячна родині, яка дала згоду на вилучення органу, дуже вдячна їм за те, що вони повернули мене до нормального життя! Також хотіла б звернутися до всіх: я розумію, що це дуже важко втрачати своїх близьких. Але якщо людині вже дійсно констатована смерть мозку і вже не можливо її врятувати, то чому б не допомогти іншим. Одна людина може врятувати одразу декількох інших. Ще раз хочу подякувати тій родині за те, що вони дали згоду і моє друге життя!» – каже Тетяна Рудаєва.
Нагадаємо, у листопаді 2019 року вперше у лікарні районного рівня у місті Ковель провели успішну трансплантацію нирки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596860)
Оптимістка
Показати IP
10 Січня 2020 11:00
Які молодці ковельські лікарі!
Це не обласний центр і навіть не столиця, а які професіонали!
Дай Боже щоб наші чинуші в подальшому не заважали їм робити велику справу!
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Графік вимкнення електроенергії на Волині 22 липня
21 Липня 2024 19:45
21 Липня 2024 19:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.