«Дядько воює, батько воює – а я що, вдома мав сидіти?»: юний волинський тероборонівець на псевдо Нонстоп
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/06-23/363457/355453006_253985117248568_6795011022002483175_n.jpg)
Навесні 2014-го, коли почалося вторгнення рф, Іванові було 11 років. Тоді його дядько – рідний брат батька – став до лав ЗСУ. Дядько, до речі, донині служить у 14-й окремій механізованій бригаді. Відразу ж після широкомасштабного вторгнення до військкомату пішов і тато Івана – чоловік служить у 25-й десантно-штурмовій бригаді.
Маючи такий потужний родинний приклад, хлопець – попри ще зовсім юний 20-річний вік – за першої ж нагоди також мобілізувався до Володимирського батальйону Волинської бригади тероборони, пишуть на сторінці бригади у Фейсбуці.
«Позивний у мене Нонстоп – бо завжди був живчиком. Мене на учебці в «Десні» називали Нонстопом, а потім і в Іспанії, куди відправили на подальше навчання. У батальйоні ж спочатку хотіли дати псевдо Іспанець, але побачивши мій темперамент, таки зупинилися на Нонстопі», – усміхаючись, розповідає Іван.
Читати ще: Пішов шляхами батька й брата: у волинській теробороні служить боєць із позивним Мацоні
До служби Нонстоп встиг закінчити школу та агротехнічний коледж, а також попрацювати кілька місяців за здобутою спеціальністю електрика.
«У рідному Володимирі на мене чекають з Перемогою мама Оксана Олексіївна і майбутня дружина Анастасія. А ще собака і кіт – Мішка та Ляля. У Насті також є двійко домашніх улюбленців – шиншила і кіт, – розповідає юний волинський тероборонівець, який нині разом із побратимами успішно виконує бойові завдання на сході України.
А ще Іван запевняє, що жодного разу не пошкодував про своє рішення піти на війну добровольцем:
«Я вже дорослий чоловік, на здоров’я не скаржуся. Мій дядько воює, мій батько воює – а я що, вдома мав сидіти? Вважаю, що моє місце тут – треба бити клятого ворога і визволяти рідну Україну».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Маючи такий потужний родинний приклад, хлопець – попри ще зовсім юний 20-річний вік – за першої ж нагоди також мобілізувався до Володимирського батальйону Волинської бригади тероборони, пишуть на сторінці бригади у Фейсбуці.
«Позивний у мене Нонстоп – бо завжди був живчиком. Мене на учебці в «Десні» називали Нонстопом, а потім і в Іспанії, куди відправили на подальше навчання. У батальйоні ж спочатку хотіли дати псевдо Іспанець, але побачивши мій темперамент, таки зупинилися на Нонстопі», – усміхаючись, розповідає Іван.
Читати ще: Пішов шляхами батька й брата: у волинській теробороні служить боєць із позивним Мацоні
До служби Нонстоп встиг закінчити школу та агротехнічний коледж, а також попрацювати кілька місяців за здобутою спеціальністю електрика.
«У рідному Володимирі на мене чекають з Перемогою мама Оксана Олексіївна і майбутня дружина Анастасія. А ще собака і кіт – Мішка та Ляля. У Насті також є двійко домашніх улюбленців – шиншила і кіт, – розповідає юний волинський тероборонівець, який нині разом із побратимами успішно виконує бойові завдання на сході України.
А ще Іван запевняє, що жодного разу не пошкодував про своє рішення піти на війну добровольцем:
«Я вже дорослий чоловік, на здоров’я не скаржуся. Мій дядько воює, мій батько воює – а я що, вдома мав сидіти? Вважаю, що моє місце тут – треба бити клятого ворога і визволяти рідну Україну».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723051345)
Людмила
Показати IP
25 Червня 2023 14:19
Дай Боже здоров'я і най оберігає цю дитину і його батька з дядьком і всіх наших воїнів Господь Бог.
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Рідним загиблого на війні поліцейського з Волині Володимира Степашука вручили його посмертну нагороду
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Прорив у Курській області: чим така важлива Суджа, де тривають бої, та реакція Путіна
Сьогодні 18:12
Сьогодні 18:12
У Раді запропонували мобілізувати правоохоронців, які перебувають на пенсії після 40 років
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Користь для здоров'я і харчова цінність болгарського перцю
Сьогодні 17:01
Сьогодні 17:01
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.