USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Держінспекція відмовилася приймати в експлуатацію два луцьких ЖК

22 Січня 2022 15:42
Державна інспекція архітектури і містобудування (ДІАМ) відмовила у прийнятті в експлуатацію двох луцьких житлових комплексів: ЖК «Візаві» (раніше – «Егоїст») на проспекті Соборності, 22-б і ЖК «Сафрон» на вул. Львівській, 102, 103.

Про це йдеться в огляді роботи ДІАМ на сайті «Нерухомі», інформує ГІТ.

Зокрема, житловому комплексу «Візаві», який раніше називався «Егоїст», відмовили у прийнятті в експлуатацію з таких підстав: під час огляду об’єкта не надано виконавчу документацію, проєктну документацію, експертний звіт, проєкт організації будівництва, проєкт виконання робіт, загальний журнал робіт, журнал авторського нагляду, журнал вхідного контролю конструкцій, виробів, матеріалів та устаткування; за результатами огляду встановлено: відсутність благоустрою території, відсутність забезпеченості доступу до об'єкта для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, будівельні роботи не завершені.

Терміном введення в експлуатацію цього житлового комплексу на сайті lun.ua зазначений перший квартал 2022 року. Продаж квартир від забудовника тут триває.
ЖК «Сафрон» ДІАМ відмовила у прийнятті в експлуатацію з таких причин: під час огляду об’єкта не надано виконавчу документацію; невідповідність техніко-економічних показників в проєктній документації та за результатами технічної інвентаризації (в проєктній документації кількість поверхів 9, а за результатами технічної інвентаризації 10); відсутні пожежна сигналізація і датчики загазованості приміщень; за результатами огляду встановлено: не дотримані нормативні відстані по встановленню газорозподільного пункту, відсутність благоустрою території, відсутність забезпеченості доступу до об'єкта для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, будівельні роботи не завершені.

Статус введення в експлуатацію цього житлового комплексу на сайті lun.ua – четвертий квартал 2021 року, що не відповідає дійсності. Попри це, всі квартири від забудовника тут вже розпродані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Коля Показати IP 22 Січня 2022 16:22
Мало занесли. Все одно відкриють
дідо Показати IP 22 Січня 2022 16:42
ну тепер подивимось...коли дозволять?...і хто?... якщо ці вимоги не виконають,то проживання там ЗАБОРОНЕНО....
Перехожий до дідо Показати IP 22 Січня 2022 23:29
Тут суть не стільки в тому, що заборонено(люди які покупляли на заборону не зважали б), як в тому, що до комунікацій не підключать.
Лучанин Показати IP 22 Січня 2022 17:12
То в тому колишньому " Егоїсті ", а теперішньому " Візаві " - Козюра з Булою так замутили ! Якщо так, то результат очікуваний, бо пошли декого богу молитися , ... ! Зараз ше пред'яву виставлять жителі сусіднього будинку, який почав тріщати від такого будівництва і де порушено норми по інсоляції !
Дід Показати IP 22 Січня 2022 17:52
Там біля Загсу і поверхів забагато. Останні треба знести. Їх двлки незаконно спорудили. В нас у Луцьку нема техніки гасити вище 9 поверху
Яумами архітектор Показати IP 22 Січня 2022 17:56
Під знос чи як?
Андерсон Показати IP 22 Січня 2022 18:09
Ну що, лохи, зізнавайтесь хто купив квартиру тут?
Євробидло Показати IP 22 Січня 2022 18:49
Якщо не введено в експлуатацію, то як в Сафроні живуть люди, працює АТБ, як уввікм....уквім... ....УВВІМКНУЛИ газ воду та світло????
Європіжон до Євробидло Показати IP 22 Січня 2022 19:27
Це вже другий будинок
До Євробидло Показати IP 22 Січня 2022 19:36
Увімкнуло газ, воду і світло корумповане укрбидло з Волиньгазу, Луцькводоканалу і Волиньобленерго !
Яровиця Показати IP 22 Січня 2022 21:32
Яровиця всім нормам відповідає?)
Василько до Яровиця Показати IP 24 Січня 2022 23:52
там просто знає Голіком кому нести)))
1+1 Показати IP 22 Січня 2022 22:16
Ставки ростуть...
Юля Показати IP 22 Січня 2022 23:45
Сафрон рахує з нульового поверху, як в Польщі, напевно)) А на Соборності, то взагалі не відомо хто дав добро на таку добудову...
Москаль до Юля Показати IP 23 Січня 2022 12:16
Не знаете кто? Напрягите мозги и догадайтесь с первого раза
Олег Показати IP 22 Січня 2022 23:54
Причому занесли чи НЕ занесли, читайте уважно, скільки порушень, дивно було би якби прийняли в експлуатацію!!! Всі звикли думати що все можна купити, а тут система дала збій, люди не беруть ₴ і "порішати" ніяк не можуть...
Правда Показати IP 23 Січня 2022 08:21
Не може бути.А то на початку будівництва все було нормально???Хто вже вклав кошти,чухайте потилиці,хоча поступово підключать...
Правда Показати IP 23 Січня 2022 08:28
Там газові котли на 13 поверсі.Малюнок цікавий,бо замість дерев там "ларьочки" і для чого вони там?
Стадо Форева Показати IP 23 Січня 2022 08:38
А потім будуть бігати хитрожопі з транспарантами під міською радою: почуйте нас, повпливайте, аяяй. Ми просто хотіли ЗЕкономіти
До Правда Показати IP 23 Січня 2022 09:59
Там ці бутікі на пішоходних тротуарах жодними нормативниими докуметами не передбачені, бо впарили їх там з найгрубішими порушеннями планувальних, протипожежних і санітарних норм! Ігоре Ігоровичу, як ви можете терпіти діяння тих работнічків, які працюють на підрив вашого авторитету і пониження рейтингу ?
Лучане Показати IP 23 Січня 2022 12:34
В старої влади все було куплене! Депутати,бувши при «кориті»,відтяли собі шматок землі і вирішили на тому заробити!Може,хоч нова порядок наведе? Взагалі ,це і недосвідченій людині було видно,скільки порушень було при зведені цих будівель!!!
Егоїст Показати IP 23 Січня 2022 13:32
В Луцьку все незаконно і все здається в експлуатацію, з жк луцеорія серед міста теж незаконно, але ж ввели в експлуатацію і люди живуть
лінивець Показати IP 23 Січня 2022 18:38
поясніть мені за шо там такі гроші давати? в новобудовах ні двора толком немає,будинок будують не пойми де-або над дорогою де автомобілі під вікнами або далеко від зупинки де ні один автобус не доїде. Для мене саме правильне планування-це будинки ссср до того моменту поки там бари та бізнес-офіси будувати не почали
Дідо до лінивець Показати IP 24 Січня 2022 00:50
так там генплан був, люди працювали над цим, а зараз збудував і втюхав, заробляють, скоро будуть одні бетонні джунглі окрім старих радянських районів, і ті паклюжать, біля архіву вже пхають аж 2 будинки!
Ямая Показати IP 23 Січня 2022 19:36
Знести і показати приклад всім як незаконно будувати і поважати жителів тих будинків яким закрили огляд на вулиці. Знести, а власників посадити за грати !!!
РоМан Показати IP 24 Січня 2022 10:49
Це що Стоянку біля заксу якраз зробили за державний кошт для л*хів з цього будинку?
Дідо до РоМан Показати IP 24 Січня 2022 14:11
Еге, і шмат дороги вкрали, зробили вужчою. Реновація задля поліпшення умов для будинку, там взагалі хто погодив будівництво? Паркувати автівки де будуть? Тепер весільні автівки постійно на дорозі будуть, гарантовано.
Коля Показати IP 30 Січня 2022 23:57
Не так то ще там і квартири розкупили. Зайдіть на олх гляньте. Купа оголошень з продажу. Ото десь на етапі будівництва щось трохи впарили і на тому квітка. А далі ж люди не дурні. Всі бачили як воно будувалось.