USD 41.60 42.00
  • USD 41.60 42.00
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Департамент Волинської ОДА готується очолити сепаратист-невдаха

20 Грудня 2021 08:59
Конкурс на заняття вакантної посади керівника Департаменту інфраструктури Волинської ОДА виграв активіст, який ще недавно пропагував на Волині «рускій мір» та приєднання до Митного Союзу. Зазначимо, що Назар Романюк – активний соратник руху кума Путіна – Віктора Медведчука, вже не вперше намагається прорватись то в політику, то на «хлібні» посади.

До Революції Гідності Назар Романюк був активним учасником проросійського руху, очолюваного обвинуваченим у державній зраді народним депутатом Віктором Медведчуком.

Читати ще: «Таке враження, що торгують маршрутами». Як управління, яким керує сепаратист-невдаха, пускає у Луцьк автобуси в обхід закону

Згідно з даними реєстрів, Романюк Н.В. очолював відокремлений підрозділ №071081 Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський громадський рух «Український вибір» у м. Луцьк Волинської області».

Відокремлений підрозділ сепаратистської організації був зареєстрований за місцем його проживання.
Окрім цього, Назар Романюк брав участь в проросійських акціях на території Волинської області, спільно із свої другом та активістом Владиславом Денегою він агітував за приєднання України до Митного союзу. Як один з координаторів «Українського вибору» у Луцьку, Назар Романюк збирав підписи за об’єднання з РФ у спільний союз та всіляко агітував за це волинян.
До слова, згодом аналогічний інструмент волевиявлення населення використали задля легітимізації анексії Криму та так званих самопроголошених «Л/ДНР».

Назар Романюк також активно агітував за вказану антиукраїнську організацію в соціальних мережах.

Читати ще: Від активіста Медведчука до радника Романюка: хто очолив «Справедливість» на Волині

У час активних бойових дій, коли сотні українських військових гинули на сході України, він прилаштувався керівником конкурсної комісії, яка рекомендувала перевізників для Луцька. Але працював лише для свого друга – перевізника «АТП Луцьк», отримуючи відкати і даючи йому за хабарі найкращі маршрути. Це настільки обурило лучан, що ті зареєстрували петицію, яку підписали більше 300 осіб, і Назара Романюка виключили зі складу комісії.
У жовтні 2015 року Назар Романюк спробував повернутись у політику. Під час виборів до Луцької міської ради він намагався отримати депутатський мандат за списками Блоку Петра Порошенка. Агітуючи за свою кандидатуру, Романюк пояснював, що досвід у бізнесі та молодіжних рухах допоможе йому в політиці. Але в міську раду він не потрапляє – учасника сепаратистського руху серед депутатів міського ради лучани бачити не хочуть.
Через п’ять років він вирішує зробити ще одну спробу – рветься в депутати Боратинської ОТГ від «Слуги народу». Від цієї партії, до слова, разом з ним балотувався також ексрегіонал Юрій Лобач. Проте і тут їх «професіоналізм» та «знання справи» дається взнаки. Щоправда, з від’ємним результатом: Боратинська громада стала єдиною на Волині, де «Слуги народу» не отримали жодного мандату.
Навесні 2021 року через отримання хабара відстороняють від посади очільницю управління транспорту і зв’язку Волинської обласної держадміністрації Наталію Остапкович. Через деякий час Назар Романюк тимчасово обіймає цю посаду і швидкими темпами надолужує втрачене. Як стверджують джерела, за 5-10 тисяч доларів хабара він віддає перевізникам приміські маршрути, які на 90% дублюють міські, але вплинути на них Луцька міська рада не має повноважень. Таким чином Луцьком їздять старі розбиті «Богдани», які не дотримуються графіку. Більше того, оплату за проїзд там беруть готівкою, що унеможливлює прозорий обіг коштів та обрахунок реального пасажиропотоку.

Лучани неодноразово скаржились на таких горе-перевізників в міську раду, проте вплинути на них там не можуть. Адже перевізників та маршрути погоджують в облдержадміністрації, з чого має щедрі відкати, як стверджують джерела, особисто Романюк. Міська рада тричі зверталась з цього приводу до ОДА, проте виконувати умови меморандуму, відповідно до якого управління Романюка ще минулоріч зобов'язувалось не пускати нові маршрути Луцьком, там не поспішають.

Та про це згодом. Зрештою у 2021 році після участі в антиукраїнській організації і тотальних фіаско на всіх виборах Назарові Романюку невимовно пощастило: він переміг в конкурсі і готується очолити департамент інфраструктури Волинської ОДА.

Нагадаємо, цей структурний підрозділ щороку є розпорядником мільйонів гривень з державного та місцевого бюджетів, адже один з напрямків його роботи – координація капітального будівництва об’єктів, ремонту доріг у області. До прикладу, на наступний рік лише на комунальні дороги області має бути спрямовано 163 мільйони гривень, розпорядником цих коштів буде якраз таки департамент інфраструктури. А керівники цього підрозділу не раз опинялися в центрі корупційних скандалів.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 78
я Показати IP 20 Грудня 2021 09:06
ну, це вже капець....
Луцький Показати IP 20 Грудня 2021 09:06
Шахрай та упирь, ще відомі його справи з махінаціями з автострахуванням, "скользкий" пит, а також багато людей обдурив!!!!
Ольга Показати IP 20 Грудня 2021 09:10
а ЯК ТАКЕ може бути?! " А судді хто?"- хто засідає в тій конкурсній комісії???!!!!!
Анонім Показати IP 20 Грудня 2021 09:17
То в чому проблема?Не брати на посаду,чи вже області таким чином завойовують?
Активіст Показати IP 20 Грудня 2021 09:20
Значить хороший хлопець.
Іра Показати IP 20 Грудня 2021 09:24
Це жах.
5 Показати IP 20 Грудня 2021 09:25
Копняка йому під зад,а не крісло начальника. Уже те,що міняє партії,як рукавички,і бігає,як паршиве порося, від корита до корита,багато про що говорить. Заодно перевірити,яким це чином цей "прохвєсіонал" виграв конкурс.
6 до 5 Показати IP 20 Грудня 2021 13:25
Ну в нас всі так роблять, а ще перейменовують партії на блоки і "косять" під Валенсу до якого їм як до неба
Чистильщик Показати IP 20 Грудня 2021 09:38
Нехай куратори не радіють.
Так Показати IP 20 Грудня 2021 09:39
Цьогоріч знову на конкурсі масово перемагає Олег Колесник ( АТП Луцьк). Перевірте інформацію.
Жах Показати IP 20 Грудня 2021 09:43
Він на посаді керує ще з весни, працює, ходить на роботу, скасовує конкурси, ГЕРОЙ, а ви про конкурс! Він і без конкурсу працює!!!
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2021 09:48
Підженився на дочці бізнесмена якій має магазини взуття Естро по Луцьку і по всій Україні АЛЬФОНС і шахрай ще той
Иван Показати IP 20 Грудня 2021 09:54
Ахтунг ! нас окружили ! Кругом враги ) ) )
Айболіт до Иван Показати IP 20 Грудня 2021 14:24
Номер вашої палати? Бистро назвіть, зараз коль - коль і враги згникнуть.
123 Показати IP 20 Грудня 2021 09:56
Буде як Башкаленком.
7 Показати IP 20 Грудня 2021 09:56
Він керує відділом ще з весни, веде переговори з перевізниками, кому дати маршрут, кому ні і за скільки. А Олег Колесник масово при цьому виграє маршрути, перевірте, хто не вірить
Прокурор Показати IP 20 Грудня 2021 10:10
Слава нарику Зелупі!!!
Коля Показати IP 20 Грудня 2021 10:16
Бив машини,міняв запчатини і обдурював страхові компанії,получав виплати ШАХРАЙ і АЛЬФОНСІЩЕ!!!!
Місцевий Показати IP 20 Грудня 2021 10:19
Оооо, дякую що підказали де це чудо шукати! Дуже дуже дякую!!! Привіт Назарчику;) Скоро зустрінемося!)
Перевізник Показати IP 20 Грудня 2021 10:19
Назарчику! Готуйся! Дуже скоро вилізе інформація, як ти перевізників не допускав до конкурсу ніби-то за недостовірну інформацію, за те, що в конверті 2 квартал, а не 3… по-іншому ніяк не виходило, тільки «всліпу»
дали люлей Показати IP 20 Грудня 2021 10:46
тобі піз....дець, суч....ара.....
Толя Показати IP 20 Грудня 2021 11:43
Глава СНБО Алексей Данилов сидит рядом с криминальными авторитетами Луганска "Гореманом" и "Доброславом". Человек, который сегодня отвечает за национальную безопасность страны, являлся бандитом и был правой рукой "Доброслава". Все снимки в своём расследовании опубликовал Шарий, тем самым он передал очередной привет всё ещё действующему главе СНБО. В голове не укладывается, что одну из высших должностей в стране занимает гопник и рэкетир. СМИ, просыпайтесь, тут же полный букет.
Луцький Показати IP 20 Грудня 2021 11:43
Рівень токсичності, у відношенні суспільства, до цього персонажу,- повинен поставити питання перш завсім у влади, та комісії яка займається цими питаннями, а саме призначенням на посаду, та яким то чином проходив конкурс, пропоную колективний позов до прокуратури, та до ДБР за підозрою у шахрайстві, якщо взатися, все можимо самі почистити!!! Рано чи пізно але це точно станеться!!!!!!
Андрій гаврилевич Показати IP 20 Грудня 2021 12:01
Ти забув Назарку як ти дезодоранти виносив з барвінку , як тебе охраннік ловив і двері закрив перед тобою.
Антон Показати IP 20 Грудня 2021 12:04
Дбр на волині помагє хабарникам в особі голови дбр на волині і зама ппокурора області от такі і результати
123 Показати IP 20 Грудня 2021 12:09
Валера Стернійчук, і не зашквар тобі із сєпаром фоткатися?
Ого до 123 Показати IP 20 Грудня 2021 12:32
Валєра, тоже депутат мені.... Не смішіть
Андрій гаврилевич Показати IP 20 Грудня 2021 12:10
Ти забув назарку як ти з барвінка шо біля автовокзалу як ти шахрай і ворішка виносив дезодоранти , креми дитячі , який ти мелкій ворішка.
Діма Показати IP 20 Грудня 2021 12:14
Шахрай шахрай Альфонс , більш ніяк гнати гнати путінського протеже
Дмитро Показати IP 20 Грудня 2021 12:23
Було таке крало дезодоранти і всяку мєлочь в супермаркетах,але одного разу придурка слабоумного зловили і правильно написали був такій супермаркет Барвінок на Конякіна,де його зловив охоронець і в карманах були дезодоранти і снікерси!!!придурок,шахрай,і альфонс!!!
Підпільник Кіндрат Показати IP 20 Грудня 2021 12:24
А якщо доскою по писку? Допоможе?
Віталій Петрович Показати IP 20 Грудня 2021 12:26
Послухайте, шановні, ну от навіщо фокусувати увагу на подіях, які на сьогодні майже нікого не цікавлять? Присутність при владі махрового сепаратиста це вже давно не новина. А от є питання, які набагато цікавіші. Як дана особа прошла конкурс (питання риторичне, тому що за конкурсом була відмова)? Думаю, якщо надасте його декларацію - буде зрозуміло, що я маю на увазі... Далі, якщо дана особа не пройшла конкурс та спецперевірку, як він опинився на посаді? Хто прийняв рішення та підписував відповідні накази? Чому після відмови по конкурсу терміново було ліквідовано Управління транспортом а всі працівники скорочені? Чому зараз відновлюють увправління набирають нових працівників (можливо, інша назва та підпорядкування, але суті це не міняє)?... Чи законна така процедура? Далі, усім звільненим мали виплатити компенсацію по скороченню, за чий рахунок "банкет"? Звісно що з бюджету та за рахунок звичайних платників податків (риторичне питання). І "алаверди", варто перевірити родинні зв'язки пана Романюка та відношення його клану (родини) до транспортних перевезень. Тут взагалі "джекпот". Так що, шановні кореспонденти Волиньких Новин - у вас є всі шанси продовжити цей блокбастер та випустити декільки сиквелів.
Василь Показати IP 20 Грудня 2021 12:27
Відчуває тил за собою,тесть багатий любі питання вирішить,і витяне з любого гамна!!!
лучанин Показати IP 20 Грудня 2021 12:27
на нари а не до влади
В'ячеслав Показати IP 20 Грудня 2021 12:36
такого підлого і підступного шахрая потрібно відправити на передову! Гнати цього сепаратиста Геть! Альфонс і ср...аколиз!!!
я Показати IP 20 Грудня 2021 12:53
То як він міг виграти конкурс? Значить, йому "виграли"? Отже, ми того варті!!! Жах.
Іван Показати IP 20 Грудня 2021 13:01
А на першому фото, що зверху, хто це справа в білій сорочці з відвислою, як в старого коня, губою? Щось знайоме, гидке, але пригадати не можу. Будьте такі ласкаві?
Анонім до Іван Показати IP 20 Грудня 2021 13:52
сірожа король?
Іван до Анонім Показати IP 20 Грудня 2021 14:35
А з якого смітника цього "сірожу короля" дістали?
Вокзал Показати IP 20 Грудня 2021 13:16
Колись цей хлопець рішав питання на вокзалі за гроші. Був як мафіозі:))) А зараз вже і в політику рве.
Іван до Вокзал Показати IP 20 Грудня 2021 13:51
а що на вокзалі рішати можна!!
Да да да до Іван Показати IP 20 Грудня 2021 14:27
Да, розподіляв сфери збору стіклотари між бічами. То максимум з його "питань". Ви ж просто гляньте на це чучело?!
Деня Показати IP 20 Грудня 2021 13:34
Крім нього там є ще особиські які допомагають йому гроші зшибати.Женщина така модна матвійчук, тіпа не приделах,а гроші добре любить.Виводить перевозчиков на вулицю,суми називає. Секретар конкурсного засідання разом з ними мутить ,робить все шо скажуть,документи підробляє. Да там не одного немає чесного.А ви все на романюка налетели.Один не может так мутить
Цікаво Показати IP 20 Грудня 2021 14:05
Цікаво, хто мінусує коментарі? Цікаво, хто може заперечувати факт, що це все жах!!! Під кожним коментарем 3-4 мінуси. Тесть, теща, дружина, а ще хто????
Він до Цікаво Показати IP 20 Грудня 2021 14:28
Він сам
То є до Цікаво Показати IP 20 Грудня 2021 14:29
ще коханець його... любов.
Правда до Цікаво Показати IP 20 Грудня 2021 16:57
Ті,кому вигідне його призначення
відповів в приват до Цікаво Показати IP 21 Грудня 2021 07:28
Путінг :))))))
Анонім Показати IP 20 Грудня 2021 14:40
Стернійчук тут на ідіота схожий. Ніякої "зовнішності". Як з хрена зірвався.
До Анонім до Анонім Показати IP 20 Грудня 2021 16:33
Чому схожий....Він завжди таким був і буде
Аха до Анонім Показати IP 20 Грудня 2021 18:31
Стернійчук взагалі не розумію як його у ВР впустили, він нуль повний
боровик до Аха Показати IP 20 Грудня 2021 20:36
По списку і пройшов, по по мажоританці люди такого і близько б не підпустили! :)
Луцький Показати IP 20 Грудня 2021 15:06
Цілий "фан" клуб!) Створіть групу в фб є ідея!
Ромцьо Показати IP 20 Грудня 2021 15:56
Це просто жах! Так багато негативних коментів! Уявляю, скільки о це наробило людям зла. В іншій державі це був би політичний труп...А воно далі лізе. Видно в цієї влади з мізками не все гаразд....
Ага Показати IP 20 Грудня 2021 16:35
А де пан Данильчук в комуфляжі, який був таким патріотом в свій час на Театральному. Ну і його компанія. Хай ідуть по кабінетах як колись. Чи все бобік здох
Бг до Ага Показати IP 20 Грудня 2021 20:34
Того Данильчука давно за грати треба! А вам слабо, що різних недо... згадуєте?! Звикли все чужими руками, бо в самих жим-жим?! :)))
Клава Показати IP 20 Грудня 2021 16:44
Дуже порядна та освічена людина ...
111 до Клава Показати IP 20 Грудня 2021 17:57
Знаю особисто. Порядності нуль. Як було б*дло, таким і залишився
Яяя Показати IP 20 Грудня 2021 16:49
Під**р він ще той, особисто знаю
Анонім до Яяя Показати IP 20 Грудня 2021 17:16
Особисто вдув?
Бодька Показати IP 20 Грудня 2021 18:43
Г. ндона на палюгу, і в Росію з пробитою д. пою!!!
Картуз Показати IP 20 Грудня 2021 18:59
Дуже непорядний, зверхній і лицемірний тип цей Назар Романюк.
FRIEND Показати IP 20 Грудня 2021 20:10
Панство, будьте добрішими. Кожен в своєму житті помилявся. Сьогодні Назар людина хороша. Хтось пробував з ним сотку пити?! Якщо ні то неварто «ганяти портжняки»
синьоока Показати IP 20 Грудня 2021 20:32
До справи! Немає чого слухати різних... треба працювати якщо виграв конкурс!
МЕР до синьоока Показати IP 20 Грудня 2021 21:02
Шавки лають а дороги треба робити. Тому вперед
Мама Данилова Показати IP 21 Грудня 2021 03:11
Я тоже сепарка. И что?
Владос до Мама Данилова Показати IP 22 Грудня 2021 14:07
Личико покажи, адресу
коМЕНТ Показати IP 21 Грудня 2021 07:32
Інтернет все стерпить :))) Пишіть ще, поржемо :)))
123 Показати IP 21 Грудня 2021 09:06
" .... вже не вперше намагається прорватись то в політику, то на «хлібні» посади" - куди ж воно преться, там всі свої!!!
Санька Показати IP 21 Грудня 2021 09:52
Як цього ЦИГАНА допустили до конкурсу взагалі,брехун,шахрай,альфонс,кідало,кончаний взагалі…..жахі
Нелогічно Показати IP 21 Грудня 2021 11:30
А чого невдаха, якщо готується очолити департамент. то невдахи майже 70 коментарів накатали
Саша до Нелогічно Показати IP 21 Грудня 2021 20:47
Так і є, караван іде, собаки лають.
Владос Показати IP 22 Грудня 2021 14:10
Забули ми панство як таким паскуд Сашко Білий за галстук по кабінету тягав та по морді бив, як прокурора рівненського за хабарництво, Сашка Білого вбили, а прокурора нещодавно на величезній сумі зловили. І в нас такі герої появляться
Дед Показати IP 23 Грудня 2021 10:39
О, так як Остапкович мутила з Пивовар то всі віддихають
перевізник Показати IP 23 Грудня 2021 10:48
Слава Богу що Остапкович з Пивовар вже не має у транспрному відділі.
Ір Показати IP 24 Грудня 2021 13:57
Жах…навіщо лізти на якісь посади?Ну не від миєшся ти вже ніколи, навіщо позоритися і позорити тестя(гроші) і дружину ?Невже тесть неможе яку б простішу посаду дати???
Право Показати IP 1 Лютого 2022 21:31
Вот и ....«не долго музыка играла».Всі рекорди побив серед керівників.І місяця на посаді не вибув.Ще не було такого.Не встиг очолити,як вже сповз на меншу посаду.З такою швидкістю вилетить як пробка з ода