Демобілізований боєць з Волині повернувся на роботу в лісове господарство
![](/resize/450x252/r/files/news/2024/04-01/379976/a2.jpg)
34-річний Юрій Палюх із села Вишеньки Луцького району служив у війську з перших днів повномасштабного вторгнення. Разом із побратимами з 100 бригади воював 9 місяців на межі Донецької та Луганської областей, на Лиманському напрямку.
Суспільному чоловік розповів, у цивільному житті працював лісівником. Демобілізувався місяць тому і повернувся у лісове господарство.
На війні Юрій Палюх був кулеметником. Повернувся додому після народження третьої дитини. Разом з дружиною виховують 9-річного сина Дмитра, 6-річну доньку Наталку та шестимісячну Мілану.
«Найважче було лягати спати, я плакала, діти плакали. Найважче було чекати дзвінка, коли подзвонить. Чекаєш день, ніч, знову день, а дзвінка не має. І дивишся, чи він в мережі. От так, але ми дочекалися», – пригадує дружина Юрія Віта Палюх.Читати ще: Із лісівників – у кулеметники: як волинянин служить у «сотці»
Наразі чоловік повернувся на роботу у Ківерцівське лісове господарство, де вже шостий рік працює інженером охорони і захисту лісу.
«Ліс – то моє життя. Після повернення з фронту одразу поїхав на роботу, аби посадити саджанці дуба і ялини», – говорить Юрій Палюх.Читати ще: Бойове хрещення пройшов під Бахмутом: історія вчителя-захисника з Торчина
Чоловік додає: у цивільному житті часто згадує побратимів, яких втратив у бою. Попри усе пережите, каже Юрій, вірить у перемогу України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Суспільному чоловік розповів, у цивільному житті працював лісівником. Демобілізувався місяць тому і повернувся у лісове господарство.
На війні Юрій Палюх був кулеметником. Повернувся додому після народження третьої дитини. Разом з дружиною виховують 9-річного сина Дмитра, 6-річну доньку Наталку та шестимісячну Мілану.
«Найважче було лягати спати, я плакала, діти плакали. Найважче було чекати дзвінка, коли подзвонить. Чекаєш день, ніч, знову день, а дзвінка не має. І дивишся, чи він в мережі. От так, але ми дочекалися», – пригадує дружина Юрія Віта Палюх.Читати ще: Із лісівників – у кулеметники: як волинянин служить у «сотці»
Наразі чоловік повернувся на роботу у Ківерцівське лісове господарство, де вже шостий рік працює інженером охорони і захисту лісу.
«Ліс – то моє життя. Після повернення з фронту одразу поїхав на роботу, аби посадити саджанці дуба і ялини», – говорить Юрій Палюх.Читати ще: Бойове хрещення пройшов під Бахмутом: історія вчителя-захисника з Торчина
Чоловік додає: у цивільному житті часто згадує побратимів, яких втратив у бою. Попри усе пережите, каже Юрій, вірить у перемогу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Біля Луцька заборонили продаж алкоголю військовим
16 Липня 2024 21:25
16 Липня 2024 21:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.