«Де Ліля? Пішла!»: на концерті в Луцьку Іво Бобул назвав себе найкращим артистом України і виконав золоті хіти
У Луцьку виступив із концертом легендарний співак, народний артист України Іво Бобул. Він привіз для шанувальників свої золоті хіти, а також море жартів та веселий настрій.
Виступ знаного виконавця відбувся 19 жовтня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.
«Радий зустрічі! Чесно кажучи, навіть не пам'ятаю, коли у вас був. Років 10 тому? Двадцять? Для вас співає найкращий артист України!» – звернувся до лучан метр української естради.Він розпочав концертну програму із пісні «Розмова з тобою».
Співак зі сцени зазначив, що всі пісні, які він пише, присвячує жінкам.
«Бо я їх люблю. Мабуть, я один на сцені залишився нормальним чоловіком», – жартома та без зайвої скромності заявив маестро.Коли ж Іво Бобул сказав, що сцена – то його дружина і він на ній жонатий, хтось із глядацької зали вигукнув: «А де Ліля?». Вочевидь, шанувальник мав на увазі експоловинку артиста народну співачку України Лілію Сандулесу.
- Нема… Пішла! – меланхолійно розвів руками музикант.
Після блоку власних шлягерів, співак запросив на сцену заслужену артистку України Ірину Зінковську, яка також виконала декілька авторських пісень.Варто зазначити, що луцька публіка довго не хотіла відпускати Іво Бобула зі сцени, тричі викликаючи його на біс.
Насамкінець маестро заспівав знамениті хіти «Місячне колесо», «Берег любові», «Минає день, минає ніч» тощо.Після завершення виступу лучани аплодували артисту стоячи.
Вікторія СЕМЕНЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Виступ знаного виконавця відбувся 19 жовтня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.
«Радий зустрічі! Чесно кажучи, навіть не пам'ятаю, коли у вас був. Років 10 тому? Двадцять? Для вас співає найкращий артист України!» – звернувся до лучан метр української естради.Він розпочав концертну програму із пісні «Розмова з тобою».
Співак зі сцени зазначив, що всі пісні, які він пише, присвячує жінкам.
«Бо я їх люблю. Мабуть, я один на сцені залишився нормальним чоловіком», – жартома та без зайвої скромності заявив маестро.Коли ж Іво Бобул сказав, що сцена – то його дружина і він на ній жонатий, хтось із глядацької зали вигукнув: «А де Ліля?». Вочевидь, шанувальник мав на увазі експоловинку артиста народну співачку України Лілію Сандулесу.
- Нема… Пішла! – меланхолійно розвів руками музикант.
Після блоку власних шлягерів, співак запросив на сцену заслужену артистку України Ірину Зінковську, яка також виконала декілька авторських пісень.Варто зазначити, що луцька публіка довго не хотіла відпускати Іво Бобула зі сцени, тричі викликаючи його на біс.
Насамкінець маестро заспівав знамениті хіти «Місячне колесо», «Берег любові», «Минає день, минає ніч» тощо.Після завершення виступу лучани аплодували артисту стоячи.
Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721864633)
ЗнайЮ
Показати IP
20 Жовтня 2021 12:39
Ось люблять у нас халяву, три рази заставили Бобула співати безплатно.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721864633)
Думка
Показати IP
20 Жовтня 2021 14:12
"Скромний" такий дядько раз називає себе "найкращим артистом України"
![](/public/images/user_no_foto.png?1721864633)
Поплавський
Показати IP
20 Жовтня 2021 14:19
Я найкращий!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721864633)
ІвкоДурко
Показати IP
20 Жовтня 2021 21:06
Я був під впливом псохотропів)
Біля берегів Бразилії знайшли «кокаїнових акул»
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.