USD 41.50 41.95
  • USD 41.50 41.95
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70

ДБР розслідує інцидент із працівниками ТЦК в Тернополі, які побили мобілізованих

8 Жовтня 2023 19:53
Державне бюро розслідувань оперативно розпочало розслідування фактів побиття мобілізованих, до яких причетні працівники військкомату Тернополя.

На гарячу лінію ТУ ДБР у Львові надійшло повідомлення про те, що близько опівночі 6 жовтня працівники Тернопільського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, застосовуючи фізичну силу, затримали місцевого мешканця. Завдаючи ударів, його заштовхали до автомобіля, відео цього інциденту невдовзі з’явилося у соцмережах.

Також було оприлюднено відео, на якому зафіксовано, як у приміщенні центру двоє осіб б’ють руками чоловіків, які лежать у ліжках.

Відкрито кримінальні провадження за фактами перевищення повноважень військовими службовими особами (ч. 5 ст. 426-1 КК України).

Працівники ДБР на місці події встановлюють усі обставини інциденту.

Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ABC Показати IP 8 Жовтня 2023 20:09
І вони потім дивуються, а чому ж це чоловіки обминають ТЦК десятою дорогою? І навіть реклама по телевізору не допомагає. Дійсно дивно, чому?
Правда Показати IP 8 Жовтня 2023 20:19
Перевищення то перевищення, але робота зроблена і мамкиних сцикунів мобілізовано. А це головне
Е쳥ҐҐрант до Правда Показати IP 8 Жовтня 2023 22:31
Таким, як тИ і тОбі подібним немає місця в цивілізованому суспільстві. Забудь про Європу і про європейські цінності бо там ЛЮДИНА і її життя понад усе! А бидло, яким легко маніпулювати там ніхто не чекає...такі реалії!)
Пффффф до Правда Показати IP 8 Жовтня 2023 23:17
Невже ідіот думає, що хтось буде примусово виконувати щоссссссь???)))
Анонім до Правда Показати IP 9 Жовтня 2023 16:07
А ти не мамкин сцикун з окопа пишеш?
Алекс Показати IP 8 Жовтня 2023 21:44
На-й мені така мобілізація. Дограються, що хтось гранат закине.
Леонтій Показати IP 8 Жовтня 2023 21:52
Цих кремезних довбодятлів справделиво не на передову й не судити, а прив'язати на майдані до стовба. Саме такі вмотивовані "трудяги" зривають мобілізацію. Якщо раніше хиткий мобілізаційний матеріал вагався де краще провести своє майбутнє: виконуючи чоловічий обов'язок чи в тюрмі, і десь в глибині душі схилялись до обов'язку, а не до ухилення, бо в тюрмі специфічна публіка й можеш бути систематично битий. Так після таких відео виходить неочевидна різниця, де тебе зітруть як особистість з мізками
правді Показати IP 8 Жовтня 2023 21:53
Сам де служищ, сцикуне?
123 Показати IP 9 Жовтня 2023 05:33
Якщо ці шакали мають стільки сли, то чому відстежуються в ТЦК? Обмежено придатні? Хіба обмежені на голову...
Читач Показати IP 9 Жовтня 2023 08:30
Я думаю,що просто так ніхто нікого не лупив би.Заробили значить...
Отакої Показати IP 9 Жовтня 2023 11:19
Йому на фронт не можна.Там потрібно центнер їжі і форма по спец.пошиттю,а окоп має копати бульдозер.Краще нехай "маслами" трясе в ТЦК(територіальний центр кабанів).І пайок йому подвійний не забудьте,а то ще з голоду помре...
Голова Показати IP 9 Жовтня 2023 12:55
Якщо ми їх недотиснем то нам ЖОПА. Особливо всім хто Західної України вони нас в живих не оставлять. Так повнісю згідний що повістки можуть роздавати і жінки але воювати прийдеться всім чоловікам
МИ до Голова Показати IP 9 Жовтня 2023 20:59
Валіза, потяг, Європа.