«Чужих дітей не буває»: у Луцьку підбили підсумки благодійної акції
![](/resize/450x179/r/files/news/2021/01-08/307391/a18.jpg)
У рамках багаторічного благодійного проєкту «Чужих дітей не буває» різдвяні подарунки у Луцьку отримали більш як 200 дітей-сиріт та неповнолітніх з малозабезпечених родин.
Про це повідомили на сторінці акції, пише Суспільне Волині.
На Різдво благодійники організували ярмарок, де вручили дітям подарунки.
Для кожної дитини у подарункову коробку поклали канцтовари, солодощі, одяг, засоби гігієни, іграшки, піжаму та Біблію.
Подарунки дітям почали збирати ще в грудні. У кошиках, які були розміщені в супермаркетах міста, небайдужі залишали солодощі та іграшки. Подарунки для дітей координаторам акції також передавали підприємства обласного центру та організації.Акція «Чужих дітей не буває» у Луцьку відбувається 15 років поспіль. Цьогоріч, через карантинні обмеження дітей, які потребують допомоги розділили на групи. Відбулося 9 заходів, на кожен було запрошено по 14 неповнолітніх.Перед святом дітям також презентували театральну виставу про Різдво. Нагадаємо, перед Новим роком у Луцьку привітали понад 250 дітей-сиріт з усієї області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили на сторінці акції, пише Суспільне Волині.
На Різдво благодійники організували ярмарок, де вручили дітям подарунки.
Для кожної дитини у подарункову коробку поклали канцтовари, солодощі, одяг, засоби гігієни, іграшки, піжаму та Біблію.
Подарунки дітям почали збирати ще в грудні. У кошиках, які були розміщені в супермаркетах міста, небайдужі залишали солодощі та іграшки. Подарунки для дітей координаторам акції також передавали підприємства обласного центру та організації.Акція «Чужих дітей не буває» у Луцьку відбувається 15 років поспіль. Цьогоріч, через карантинні обмеження дітей, які потребують допомоги розділили на групи. Відбулося 9 заходів, на кожен було запрошено по 14 неповнолітніх.Перед святом дітям також презентували театральну виставу про Різдво. Нагадаємо, перед Новим роком у Луцьку привітали понад 250 дітей-сиріт з усієї області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
Сьогодні 20:42
Сьогодні 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
У Великій Британії спалахнули протести ультраправих, які обернулися сутичками і підпалами
Сьогодні 19:45
Сьогодні 19:45
У Горохові поховали Захисника України Дмитра Міцевського
Сьогодні 19:16
Сьогодні 19:16
Зеленський презентував винищувачі F-16 в українському небі
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
У Нововолинську попрощалися з воїном Іваном Котюком
Сьогодні 17:50
Сьогодні 17:50
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.