Човен в кущах та накладки на взуття: на Волині чоловік намагався непомітно перетнути кордон
У п'ятницю, 22 травня, на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Амбуків», що у Волинській області, прикордонниками Львівського загону було виявлено громадянина України, який, знаходився поблизу кордону та не міг пояснити мету свого перебування у прикордонні.
Жодних документів, які посвідчують особу, чоловік при собі не мав, повідомляє західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордону у facebook.
Порушника прикордонного режиму запросили у підрозділ для складання документів про адміністративне правопорушення за ст. 202 КУпАП, яке передбачає штраф.
Під час подальшого з’ясування обставин, прикордонники знайшли в кущах гумовий човен, помпу, одне весло, три паси з карабінами та шість поролонових накладок на взуття для подолання контрольно - слідової смуги.
Ймовірно контрабандист хотів скористатися цими «хитрощами», а саме поролоновими накладками на взуття, щоб непомітно перейти контрольно-слідову смугу, і тим, самим залишитися непомітним.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Жодних документів, які посвідчують особу, чоловік при собі не мав, повідомляє західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордону у facebook.
Порушника прикордонного режиму запросили у підрозділ для складання документів про адміністративне правопорушення за ст. 202 КУпАП, яке передбачає штраф.
Під час подальшого з’ясування обставин, прикордонники знайшли в кущах гумовий човен, помпу, одне весло, три паси з карабінами та шість поролонових накладок на взуття для подолання контрольно - слідової смуги.
Ймовірно контрабандист хотів скористатися цими «хитрощами», а саме поролоновими накладками на взуття, щоб непомітно перейти контрольно-слідову смугу, і тим, самим залишитися непомітним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Яма
Показати IP
23 Травня 2020 12:56
Йшов до успіху, не фартануло
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.