USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

Чоловіка, який забив камінням качку у Центральному парку Луцька, показали на відео

27 Серпня 2021 23:29
У Центральному парку Луцька чоловік на очах у дітей кидав каміння в качок, одна з яких загинула. Інцидент потрапив на відео камер спостереження.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти у Фейсбуці.

26 серпня о 16:46 на телефон гарячої лінії ГШР департаменту муніципальної варти Луцької міської ради надійшло звернення, що у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки невідомий чоловік кидає каміння у качок, що згодом спричинило смерть одної з них.

Особливої цинічності та жорстокості додає те, що він це зробив у присутності дітей, а з цим чоловіком була дівчина, яка його не зупинила.

Відповідно диспетчером Центру безпеки міста Луцьк було негайно направлено інспектора, а сьогодні також повідомлено поліцію листом.

Встановлено, що о 16:51 чоловік утік з парку, сівши в автомобіль Opel д.н.з. АС7451АВ. Та завдяки камерам відеоспостереження вдалося зафіксувати обличчя молодика, який своїми діями спричинив загибель качки.

Всі відеоматеріали, на яких зафіксовано особу, ймовірно причетну до злочину передбаченого ч. 1 ст. 299 ККУ та ч. 2 ст. 299 ККУ передано працівникам поліції, для притягнення винних до відповідальності згідно чинного законодавства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
123 Показати IP 27 Серпня 2021 23:43
это очень плохое деяние
Дідо до 123 Показати IP 28 Серпня 2021 09:03
І шо такого він зробив? Він же не спеціально.
Цукерберг до Дідо Показати IP 28 Серпня 2021 10:56
Мудідо, що ж з тобою зробило життя, якщо ти отримуєш задоволення від таких провокацій? Відчим чи тато на тебе в дитинстві надягали жіночі плаття та розбещували, якась дитяча травма не дає тобі спокійно жити? Поділися, легше стане
Дідо до Цукерберг Показати IP 28 Серпня 2021 14:02
Ой чоловіче, розсмішив. Ти або Петросян, або проецюєш свої комплекси і страхи на інших. Але то нічого, ти говори, розказуй, тобі виговоритись треба... Хахаха. ______І до спеціалістів якихось сходи, хай вони з тобою попрацюють, а то ще трохи і на "голубі паради" підеш в тому платячку.
Анонім до Цукерберг Показати IP 28 Серпня 2021 14:39
Це у вас якась сповідь вийшла, чесне слово. Натерпілись ви в дитинстві, бідолашка.
Лучанин Показати IP 27 Серпня 2021 23:44
Так там трохи дальше по дорозі, по лівій стороні для нього місце проживання є, віддайте того арангутанга туди!
Читач Показати IP 28 Серпня 2021 00:35
Те недорозвинене камінцями грався, а його пасія тішилася своїм недоумком. Уявляю, яких вони дітей наклепають...
Анонім до Читач Показати IP 28 Серпня 2021 09:04
Назвав би її вівцею чи козою - тваринок би образив Самка, яка тащиться від того, що її самець - бандюга.
Лучанин до Анонім Показати IP 28 Серпня 2021 13:04
Ну, то ти вже історію повністю розповідай, як почав) Так, тащиться спочатку. Потім кліпають дітей, але тут виявляється що крім "пить-курить-трахацця" бандюга нічого іншого робить не хоче. Мало того, ще і починає в случаї чого рихтувать морду самці. Бо на вулиці ганяти і пресувати дітвору вже не вийде, та "дітвора" підросла і сама "бандюгу" пресане якщо що, а "альфовість" на комусь зганяти треба) І доводиться самці, по старій добрій традиції, брати в одну руку пакет з барахлішком, в іншу - дитятко, і гордо звиздувати до мами. Після чого самка, як правило реєструється на всіх доступних сайтах знайомств, і починає лити усім у вуха "тільки настаящій мушчіна прийме дєвушку з рібьонком", і інший бапський брєд. В особо запущених випадках (якщо у поцієнтки мозок відсутній в принципі) - самка може зайти на новий "шлюбний тур", але вже з іншим "бандюгою". Результат, правда, абсолютно однаковий))
Анонім до Лучанин Показати IP 28 Серпня 2021 18:11
Повністю з вами згідний, а результат такі персонажі подібні до ДІДО, як плід від такого шлюбу
8ого до Читач Показати IP 28 Серпня 2021 09:05
Заздриш?
Лучанин Показати IP 28 Серпня 2021 02:05
Голова сольова певно
Зоолог Показати IP 28 Серпня 2021 02:06
Самка та самець бидла поліського звичного. Під час шлюбних ігор стають некерованими та агресивними, треба було одразу в КП ''Ласку'' дзвонити, щоб приспали
Арафат Показати IP 28 Серпня 2021 04:22
А заїдьте ще на птахофабрики та свиноферми - от там буде де прокурорам «розгулятися». Чи в нас - подвійні стандарти?
Боб до Арафат Показати IP 28 Серпня 2021 10:30
В нас не подвійні стандарти. Свиня на свинофермі відразу росте для того, щоб потім пустити її на м'ясо. Качка в парку не для того живе, щоб її забили камінням. Плюс смерть свині, курки, корови на фермі миттєва, в даному випадку качка ще мучилася після того, як цей недоумок влучив у неї каменем.
янеробот до Арафат Показати IP 28 Серпня 2021 11:11
На фермах розводять і вбивають, щоб люди мали що їсти. А це, що сталось в парку - це задля розваги. Так розважатись не можна. Він хотів самоствердитись за рахунок качки. Він хотів піднятися над качкою, бо почував себе на рівні качки.
роман Показати IP 28 Серпня 2021 05:05
мне похер было бы на ментов если бы я такое увидел собственными глазами в живую у него бы челюсть на затылке оказалась и жевал бы до конца жизни деснами
янеробот до роман Показати IP 28 Серпня 2021 11:13
Ага... і шукали б вже тебе. Треба на таких убогих, як цей хлопець, впливати іншим чином, психологічно натиснути. Без кулаків, розумієш?
О! до роман Показати IP 28 Серпня 2021 12:49
О! диванні робінгуди підтянулись... А за що ж ти йому так ввалив би? Тебе б полюбе за це підтягнулиб і спитали б, як з нелюді.
Палкан до роман Показати IP 28 Серпня 2021 20:04
Або ти лежав би і дригав ластами, як та качка. Тут 50 на 50, а тому не бикуй.
Піплхантер Показати IP 28 Серпня 2021 07:47
То які тепер проблеми встановити того недорозвинутого покидька, оприлюднити його дані і показово покарати? Чекаємо інформації.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2021 07:49
А його дівка не вагітна? На фото видно трохи
Анонім 2 до Анонім Показати IP 28 Серпня 2021 16:07
Може просто поїсти обожнює
ахаха до Анонім Показати IP 28 Серпня 2021 19:08
вагітна, але не від нього а від того качура, якого він через ревнощі закидав камінням
Андрій до Анонім Показати IP 29 Серпня 2021 14:42
Ні, у неї ожиріння.
Vira Vira Показати IP 28 Серпня 2021 08:48
Бидлоття!!!
Віка Показати IP 28 Серпня 2021 08:48
От тупий колохоз. Там в дєрьовні живе дикуном і в місто приїхало тупа полішва.
Віка Показати IP 28 Серпня 2021 08:51
Але вже тупа сільська морда що у дурака що у тої шмари.
Активіст Показати IP 28 Серпня 2021 09:12
Факт вбивства качки не зафіксований.
Лучанка Показати IP 28 Серпня 2021 09:14
Чим більше пізнаю людей, тим більше подобаються собаки... А оті недоумки це ж люди. Пдоди людькості...
Дідо до Лучанка Показати IP 28 Серпня 2021 14:03
Браво, ви хвілософиня з полішкодрала.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2021 09:19
Відео, де сидить чувак і кидає камінці, чи то в кущі, чи то у воду... або він скаже що взагалі хліб кидав, підкормлював тваринок... або скаже що просто махав руками від комарів ... А так то круте відео, цікаве.
Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Серпня 2021 09:23
Хіба не зрозуміло, що вбивство птаха зробила хвора людина, яка завтра собаку чи кота вб'є і скаже, що він асенізатор і таким чином підчищає вулиці, двори парки та ринки міста Луцька від безпритульних тварин. І йому хтось за вбивство ще подякує??? А через те, що цьому вбивці все сходить з рук, то розпочне вбивати свійську худобу, разом з їх господарями і знову, як з гуся вода, бо вбивця має довідку від психоневрологічного диспансеру. Закони в Україні щодо таких громадян не діють. Забезпечити виконання цих законів до такої категорії українців у нашому суспільстві немає ким, тому бачимо, що і нікому не треба виконання цих законів: ні самій міській владі, ні луцьким чиновникам, ні директорові центрального парку, ні пересічним громадянам. Невже не знайшлося на момент вбивства птаха жодного справжнього чоловіка, який би зробив зауваження або хоча би по пиці врізав бандюгану. Не вірю, всі дивилися і тільки те робили, як мовчки обурювалися.
зоозахисник Показати IP 28 Серпня 2021 10:55
дебіл ,по статті його за жорстоке поводження з тваринами , а саме страшніше те, що завтра він уб'є людину чи дитину , такі нелюди це не потріб,, їх треба '' унічтожать'', щоб не плодились далі, в кращому випадку зробить інвалідність .
Анонім Показати IP 28 Серпня 2021 11:18
Ігор Пан його звати, учасник ато
Анонім до Анонім Показати IP 28 Серпня 2021 12:50
Стефан Гаврилів, його звати, учасник антимайдану та ярий сепаратист. Зайдіть у його фейсбук.
Анон до Анонім Показати IP 28 Серпня 2021 21:04
Департамент муніциальної варти написав що Ігор Пан , чому стільки дизлайків ?
Хамло до Анон Показати IP 29 Серпня 2021 09:43
Там вже його маманька в коментарях палиться
123 до Анон Показати IP 29 Серпня 2021 17:20
Тай не пан цей бидлюк, а Панашій Пан він, ха
Народна прокуратура Показати IP 28 Серпня 2021 12:00
Молодь - надія України ! Наслідки виховання бурштинщиками, контрабандистами, крадіями лісу та їм подібними "активістами".
1 до Народна прокуратура Показати IP 28 Серпня 2021 12:52
А ти де був, в той час коли бурштинщики, контрабандисти, крадії лісу виховували молодь? На дивані ти був, сидів тихенько тихенько, їв сало і повітря портив.
Народна прокуратура до 1 Показати IP 28 Серпня 2021 14:06
От якраз таким і протидіяв, скільки міг, тому знаю, про що кажу
1 до Народна прокуратура Показати IP 28 Серпня 2021 17:08
Ще один диванний воїн. Протидіяв він млять.
Народна прокуратура до 1 Показати IP 28 Серпня 2021 19:33
Ну звичайно, ти ж у нас один Капітан Америка - рятівник світу