Через «Ягодин» намагались провезти контрабандні дієтичні добавки на понад мільйон гривень
У вантажівці, якою слідували з-за кордону, військовослужбовці Волинського загону спільно з митниками виявили товар, який не був вказаний в товаросупровідних документах.
Про це інформує пресслужба 6 прикордонного Волинського загону.
У пункті пропуску «Ягодин» прикордонники, враховуючи ризики щодо можливого незаконного ввезення в Україну товарів, ініціювали проведення поглибленого огляду вантажівки «Рено», якою з Латвії в Україну перевозили медикаменти.
За результатами спільної з працівниками митниці перевірки та повного перерахунку товару виявлено майже 9 тисяч одиниць дієтичних добавок, які не значилися у товаросупровідних документах.
Виявлений товар вилучили співробітники Держмитслужби, його вартість склала понад 1 мільйон гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба 6 прикордонного Волинського загону.
У пункті пропуску «Ягодин» прикордонники, враховуючи ризики щодо можливого незаконного ввезення в Україну товарів, ініціювали проведення поглибленого огляду вантажівки «Рено», якою з Латвії в Україну перевозили медикаменти.
За результатами спільної з працівниками митниці перевірки та повного перерахунку товару виявлено майже 9 тисяч одиниць дієтичних добавок, які не значилися у товаросупровідних документах.
Виявлений товар вилучили співробітники Держмитслужби, його вартість склала понад 1 мільйон гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Сирський вручив нагороду командиру волинської 100-ї механізованої бригади, яка воює на сході
Сьогодні 08:57
Сьогодні 08:57
На 58-му році життя помер волинський футбольний тренер
Сьогодні 08:24
Сьогодні 08:24
У шести громадах Волині відтепер є консультанти Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.