Через карантинні обмеження, які запровадила Польща, на «Ягодині» збільшуються черги
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/09-16/300348/1.jpeg)
Черги, які утворюються на українській стороні митного пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ», виникають через карантинні заходи та обмеження, які запровадили в Республіці Польща. Здійснення пропускних операцій митниками сусідньої держави суттєво сповільнилося.
Станом на 15 вересня в чергах перебувають транспортні засоби, які вже оформлені службовцям митного пункту пропуску «Ягодин». Натомість суміжна сторона перейшла на режим вантажного пропускного коридору, що й спричиняє скупчення автомобілів на українській стороні, – повідомив речник Волинської митниці Держмитслужби Віталій Лопошук.
Крім того додаткова затримка в часі виникає через робочий графік служби фітосанітарного огляду Республіки Польща. А саме – це відомство працює у будні з 9:00 до 18:00. Відповідно транспорт, який потребує цього огляду, але прибуває на митницю ввечері в п’ятницю змушений чекати ранку понеділка. Що не сприяє зменшенню скупчень автомобілів.«Митний пост «Ягодин» працює в штатному режимі. Наразі пропускна здатність вантажних транспортних засобів сягає понад 400 одиниць за добу. Затримок при оформленні автомобілів немає», – розповів Віталій Лопошук.
Посадові особи Волинської митниці працюють над введенням електронної черги вантажних автомобілів та створення буферної зони для транспорту, який чекає на в’їзд в Республіку Польща.
На митниці радять охочим перетнути кордон з Польщею по можливості не робити це зранку, адже саме в цей період доби випадає найбільше навантаження на пункти перетину кордону.
Також інформацію про розмір автомобільної черги на виїзд з України кожні три години публікують на сторінці Західного регіонального управління ДПСУ у Facebook.
Крім того рекомендують завантажити мобільний додаток «Камери кордону» (AppStore, PlayMarket), щоб відстежувати інформацію про завантаженість пунктів пропуску, як з української, так і з польської сторони. У цьому додатку вказані також контакти чергових з усіх пунктів пропуску, яким ви можете зателефонувати, щоб дізнатись оперативну інформацію про черги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Станом на 15 вересня в чергах перебувають транспортні засоби, які вже оформлені службовцям митного пункту пропуску «Ягодин». Натомість суміжна сторона перейшла на режим вантажного пропускного коридору, що й спричиняє скупчення автомобілів на українській стороні, – повідомив речник Волинської митниці Держмитслужби Віталій Лопошук.
Крім того додаткова затримка в часі виникає через робочий графік служби фітосанітарного огляду Республіки Польща. А саме – це відомство працює у будні з 9:00 до 18:00. Відповідно транспорт, який потребує цього огляду, але прибуває на митницю ввечері в п’ятницю змушений чекати ранку понеділка. Що не сприяє зменшенню скупчень автомобілів.«Митний пост «Ягодин» працює в штатному режимі. Наразі пропускна здатність вантажних транспортних засобів сягає понад 400 одиниць за добу. Затримок при оформленні автомобілів немає», – розповів Віталій Лопошук.
Посадові особи Волинської митниці працюють над введенням електронної черги вантажних автомобілів та створення буферної зони для транспорту, який чекає на в’їзд в Республіку Польща.
На митниці радять охочим перетнути кордон з Польщею по можливості не робити це зранку, адже саме в цей період доби випадає найбільше навантаження на пункти перетину кордону.
Також інформацію про розмір автомобільної черги на виїзд з України кожні три години публікують на сторінці Західного регіонального управління ДПСУ у Facebook.
Крім того рекомендують завантажити мобільний додаток «Камери кордону» (AppStore, PlayMarket), щоб відстежувати інформацію про завантаженість пунктів пропуску, як з української, так і з польської сторони. У цьому додатку вказані також контакти чергових з усіх пунктів пропуску, яким ви можете зателефонувати, щоб дізнатись оперативну інформацію про черги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722917855)
Анонім
Показати IP
17 Вересня 2020 21:01
Брехуни
У Польщі 77% новостворених підприємств належать українцям
Сьогодні 06:41
Сьогодні 06:41
Справжнє «обличчя» Баха ожило: науковці відновили риси композитора з суперечливого черепа
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
Помер лауреат Нобелівської премії з фізики Лі Цзундао
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
6 серпня: свята, події, факти. Яблучний спас і День Хіросіми![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
На Монблані в Альпах відколовся льодовик: є загиблі й поранені альпіністи
5 Серпня 2024 23:38
5 Серпня 2024 23:38
У Чехії зростає кількість працевлаштованих українських лікарів
5 Серпня 2024 23:18
5 Серпня 2024 23:18
У 2024-му в Україні смертність утричі перевищує народжуваність
5 Серпня 2024 23:00
5 Серпня 2024 23:00
Одна з небагатьох. Ірландія звинуватила Росію в шпигунстві
5 Серпня 2024 22:39
5 Серпня 2024 22:39
Діти волинських прикордонників вирушили на відпочинок до Болгарії
5 Серпня 2024 22:20
5 Серпня 2024 22:20
Тривалий час лікувався: помер захисник з Волині Валерій Шевчук
5 Серпня 2024 22:00
5 Серпня 2024 22:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.