USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.28 10.45

Через гральний бізнес у Луцьку погіршується криміногенна ситуація

28 Березня 2018 15:19
Гральний бізнес процвітає в Луцьку, більше того, часто заклади незаконно працюють вночі та безплатно пригощають клієнтів алкоголем, а коли ті програють, то вчиняють злочини і грабують перехожих. Втім, правоохоронці не можуть кардинально змінити ситуацію, мовляв, недолуге законодавство.

Дід час пленарного засідання 39-ої сесії Луцької міської ради депутат Ігор Поліщук поцікавився у начальника Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Олега Кічука, що роблять правоохоронці у боротьбі із незаконним гральним бізнесом.

«Яка зараз ситуація щодо грального бізнесу, як на неї можна вплинути? Я бачу, що гральні заклади заполонили міст, негативно впливають на долю людей, руйнують їхні сім’ї, роблять їх безхатьками. Як будемо боротися?», - запита Ігор Поліщук.

На це Олег Кічук відповів, що через не досконале законодавство у поліції зв’язані руки.

«Я з вами погоджуюся, це проблема не лише Луцька, а всеукраїнського масштабу і є ледь чи не в кожному місту. Ми можемо притягнути до відповідальності лише організатора, а не того, хто надає послуги, втім, на місці бувають лише надавачі послуг, а не власники закладів. Ми проводимо обшуки, низки заходів, вилучаємо чимало зброї і відкриваємо кримінальні провадження. Щодо оргтехніки, то коли ми її вилучаємо, то здаємо на експертизу. У 80% власники звертаються в суди та повертають власнику речі. І ці гральні заклади негативно впливають на криміногенну ситуацію в місті», - розповів правоохоронець.

Із цього приводу депутат Микола Собуцький додав, що гральні заклади часто працюють вночі без законних на це підстав та, подекуди, безплатно наливають алкоголь усім відвідувачам.

Для того, аби правоохоронці могли ефективніше протидіяти незаконному бізнесу, депутат Сергій Була порядив залучати у рейди й працівників охорони праці.

«Без поліції вони не мають права туди заходити, а так зможуть перевірити заклади та виявити порушення – не легально працюючих людей. Залучайте до своїх перевірок працівників охорони праці, це підвищить ефективність рейдів», - запропонував Серігй Була.

Також, звітуючи, Олег Кічук повідомив, що кількість правопорушень у Луцьку значно зменшилась.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Олешко Показати IP 28 Березня 2018 15:57
То хто скаже, гральний бізнес дозволений чи заборонений? Я не розумію країни в якій живу.... На місцях -не власники, але ж - У 80% власники звертаються в суди та повертають власнику речі. ВЛАСНИКИ!!!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus