Чемпіонкою Європи з пауерліфтингу стала лучанка
![](/resize/450x253/r/files/news/2017/03-13/213218/gronevich (9).jpg)
Оксана Гронович з Луцька завоювала золоту нагороду у сумі триборства у ваговій категорії 52 кілограми на Третьому чемпіонаті Європи серед юніорів з класичного пауерліфтингу, що зараз відбувається у місті Тістед (Данія).
У присіданні Оксана з результатом 110 кілограмів виборола срібло. У вправі жим лежачи результат у 72,5 кг приніс спортсменці золото. Не було рівних лучанці і у тязі, де з другої спроби вона зафіксувала результат 157,5 кг. Зазначимо, Гронович встановила рекорд України в тязі та виконала норматив Майстра спорту України міжнародного класу у сумі триборств – 340 кг.
Другою у категорї 52кг стала шведка Ребека Карлсон. Бронзова нагорода дісталася представниці Нідерландів Деві ван дер Ґойтен.
«Виступом Оксани я більш, ніж задоволений. Те, що не добрала у присіданні, вона з лихвою компенсувала в двох інших вправах. Були технічні помилки у присіданні, трішки нервувалась, бо виступала без мене. Та найголовніше, що вона стала чемпіонкою Європи серед юніорів та побила рекорд України. Вона боєць і зробила все правильно», - розповів Заслужений тренер України Олег Хом’як.
Нагадаємо, континентальна першість триватиме до 19 березня. А у середу, 13 березня, на помост вийде інший представник Волині – ковельчанин Станіслав Здробилко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У присіданні Оксана з результатом 110 кілограмів виборола срібло. У вправі жим лежачи результат у 72,5 кг приніс спортсменці золото. Не було рівних лучанці і у тязі, де з другої спроби вона зафіксувала результат 157,5 кг. Зазначимо, Гронович встановила рекорд України в тязі та виконала норматив Майстра спорту України міжнародного класу у сумі триборств – 340 кг.
Другою у категорї 52кг стала шведка Ребека Карлсон. Бронзова нагорода дісталася представниці Нідерландів Деві ван дер Ґойтен.
«Виступом Оксани я більш, ніж задоволений. Те, що не добрала у присіданні, вона з лихвою компенсувала в двох інших вправах. Були технічні помилки у присіданні, трішки нервувалась, бо виступала без мене. Та найголовніше, що вона стала чемпіонкою Європи серед юніорів та побила рекорд України. Вона боєць і зробила все правильно», - розповів Заслужений тренер України Олег Хом’як.
Нагадаємо, континентальна першість триватиме до 19 березня. А у середу, 13 березня, на помост вийде інший представник Волині – ковельчанин Станіслав Здробилко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1721758852)
Народна довіра
Показати IP
13 Березня 2017 17:45
Молодець !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721758852)
Лікар
Показати IP
13 Березня 2017 21:04
Реально пишаюсь! Реально круто!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721758852)
Ірина
Показати IP
13 Березня 2017 23:21
Вітаю,Оксанко!Ти молодець.Так тримати!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721758852)
Прихильник
Показати IP
14 Березня 2017 02:43
Молодчина, так тримати!!! Респект Ксюші та тренеру Олегу!!! За Станіслава тримаємо кулаки, ми з Вами!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721758852)
1
Показати IP
14 Березня 2017 08:41
та вона ще ж і красуня!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721758852)
Nazi
Показати IP
14 Березня 2017 09:23
Просто чудова дівчинка! І красуня до того ж! Молодчина!
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.