Частина звільнених з полону українців вважалася зниклими безвісти, – Президент
![](/resize/450x281/r/files/news/2024/01-03/374900/25f312a1b44cd59cdbca9fa756a68ddd.jpeg)
Пам’ятаємо про всіх українців, які в російській неволі. Довга була пауза в обмінах, але жодної паузи не було в переговорах щодо обмінів.
Про це у своєму зверненні заявив Президент України Володимир Зеленський.
«Сьогодні, попри всі виклики, гарна новина за довгий час. Вдалося звільнити з російського полону більше 200 наших людей – воїнів, і дуже важливо, цивільних. Памʼятаємо про всіх українців, які у російській неволі. Довга була пауза в обмінах, але жодної паузи не було в переговорах щодо обмінів. Ми використовуємо кожну можливість, пробуємо всі варіанти посередництва. На кожній міжнародній зустрічі, яка може бути допомогою, ми піднімаємо тему повернення наших полонених. І будемо й надалі працювати, щоб повернути усіх наших», – сказав Зеленський.
Читати ще: З російського полону звільнили прикордонника-кінолога з Волині Іллю Музику
Як додав глав держави, додому повернули і воїнів ЗСУ, і воїнів Нацгвардії, прикордонників, воїнів ВМС, більшість з них – солдати та сержанти, але є й офіцери.«Дійсно, хороший день для України. Частина з цих воїнів – захисники Маріуполя та Азовсталі. Про частину зі звільнених навіть на початку не було відомостей, що вони в полоні, і вважалося, що вони зникли безвісти. Дуже важливо зберігати надію», – сказав Президент.
Він подякував усій команді, яка працювала і працює, щоб обміни продовжувались – це голова ГУР Кирило Буданов, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, представник ГУР Андрій Усов, голова СБУ Василь Малюк, голова МВС Ігор Клименко.
«І, звичайно, я дякую кожному нашому воїну на передовій, хто бере окупантів у полон і поповнює наш обмінний фонд. Чим більше росіян беремо у полон, тим більш результативні будуть перемовини щодо обмінів», – сказав глава держави.
Нагадаємо, у середу, 3 січня, відбувся найбільший за час повномасштабного вторгнення обмін військовополоненими — звільнено 230 українців та українок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у своєму зверненні заявив Президент України Володимир Зеленський.
«Сьогодні, попри всі виклики, гарна новина за довгий час. Вдалося звільнити з російського полону більше 200 наших людей – воїнів, і дуже важливо, цивільних. Памʼятаємо про всіх українців, які у російській неволі. Довга була пауза в обмінах, але жодної паузи не було в переговорах щодо обмінів. Ми використовуємо кожну можливість, пробуємо всі варіанти посередництва. На кожній міжнародній зустрічі, яка може бути допомогою, ми піднімаємо тему повернення наших полонених. І будемо й надалі працювати, щоб повернути усіх наших», – сказав Зеленський.
Читати ще: З російського полону звільнили прикордонника-кінолога з Волині Іллю Музику
Як додав глав держави, додому повернули і воїнів ЗСУ, і воїнів Нацгвардії, прикордонників, воїнів ВМС, більшість з них – солдати та сержанти, але є й офіцери.«Дійсно, хороший день для України. Частина з цих воїнів – захисники Маріуполя та Азовсталі. Про частину зі звільнених навіть на початку не було відомостей, що вони в полоні, і вважалося, що вони зникли безвісти. Дуже важливо зберігати надію», – сказав Президент.
Він подякував усій команді, яка працювала і працює, щоб обміни продовжувались – це голова ГУР Кирило Буданов, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, представник ГУР Андрій Усов, голова СБУ Василь Малюк, голова МВС Ігор Клименко.
«І, звичайно, я дякую кожному нашому воїну на передовій, хто бере окупантів у полон і поповнює наш обмінний фонд. Чим більше росіян беремо у полон, тим більш результативні будуть перемовини щодо обмінів», – сказав глава держави.
Нагадаємо, у середу, 3 січня, відбувся найбільший за час повномасштабного вторгнення обмін військовополоненими — звільнено 230 українців та українок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721115892)
Ех
Показати IP
3 Січня 2024 22:11
Пропіарився!
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
В Україні створили першу команду швидкого реагування на пошкодження памʼяток культури
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.