Бив і душив матір своїх двох дітей: волинянину за побої і мордування присудили 510 гривень штрафу
![](/resize/450x247/r/files/news/2023/12-21/374220/photo_2023-12-21 15.56.56.jpeg)
Волинянин вдарив та схопив за шию свою цивільну дружину, а потім опинився під судом і слідством. Пара проживає неподалік Луцька та має двоє діток: однорічна дитина та тримісячне немовля.
Про те, чому домашній скандал обернувся кримінальною справою про побої й мордування та як покарали чоловіка, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Волинянина звинувачують у побитті співмешканки.
Судді розповідають, що саме чоловік коїв із цивільною дружиною.
«Умисно наніс удари долонею правої руки в ділянку обличчя своїй цивільній дружині. Після чого, тримаючи її обома руками за тулуб, почав умисно шарпати та тягати вперед-назад, унаслідок чого потерпіла вдарилася близько п’яти разів тім’яною ділянкою голови об стіну будинку. В подальшому умисно схватив рукою за шию та почав стискати її. Тим самим завдав потерпілій фізичного болю», – говорить прокурор Наталія Гаврусь.
Чоловік пригадує, що саме його обурило тієї ночі й чому він не стримався: «У неї подружка жила тиждень. За день до всього цього я приїхав туди, а вона була випивша. Мені це не сподобалося. Наступного дня я приїхав: то вони в гостях, то вони ще десь із тією подругою. Вдома їсти не приготовано, нічого не зроблено. Коли починається якийсь скандал, я виставляю якісь претензії, коли сварка йде, я намагаюся вийти з хати. Я намагався піти, і вона мені просто не дала піти, тому що вона просто вчепилася в мене і тримала мене, щоб я нікуди не пішов. Через це шарпанина пішла».
Обвинуваченому інкримінують статтю «Побої і мордування». Чоловік вину визнає.
Прокурор хоче покарати його громадськими роботами – 200 годин. Сам обвинувачений просить штраф.
Суддя вирішила, що за такі домашні розбірки волинянин заплатить грошима. «Призначити покарання у виді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень», – оголошує суддя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про те, чому домашній скандал обернувся кримінальною справою про побої й мордування та як покарали чоловіка, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Волинянина звинувачують у побитті співмешканки.
Судді розповідають, що саме чоловік коїв із цивільною дружиною.
«Умисно наніс удари долонею правої руки в ділянку обличчя своїй цивільній дружині. Після чого, тримаючи її обома руками за тулуб, почав умисно шарпати та тягати вперед-назад, унаслідок чого потерпіла вдарилася близько п’яти разів тім’яною ділянкою голови об стіну будинку. В подальшому умисно схватив рукою за шию та почав стискати її. Тим самим завдав потерпілій фізичного болю», – говорить прокурор Наталія Гаврусь.
Чоловік пригадує, що саме його обурило тієї ночі й чому він не стримався: «У неї подружка жила тиждень. За день до всього цього я приїхав туди, а вона була випивша. Мені це не сподобалося. Наступного дня я приїхав: то вони в гостях, то вони ще десь із тією подругою. Вдома їсти не приготовано, нічого не зроблено. Коли починається якийсь скандал, я виставляю якісь претензії, коли сварка йде, я намагаюся вийти з хати. Я намагався піти, і вона мені просто не дала піти, тому що вона просто вчепилася в мене і тримала мене, щоб я нікуди не пішов. Через це шарпанина пішла».
Обвинуваченому інкримінують статтю «Побої і мордування». Чоловік вину визнає.
Прокурор хоче покарати його громадськими роботами – 200 годин. Сам обвинувачений просить штраф.
Суддя вирішила, що за такі домашні розбірки волинянин заплатить грошима. «Призначити покарання у виді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень», – оголошує суддя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721237541)
Ґґґ
Показати IP
23 Грудня 2023 22:22
Класне кривосуддя виходить: віддубасив бабу свою ще й придушив трохи ,на тобі 500 грв штрафу,не пішов на фронт 3 роки тюрми! Кароч бий своіх щоб чужі боялися))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721237541)
Джек до Ґґґ
Показати IP
24 Грудня 2023 14:14
Таких пішло купу на фронт,зараз ви перед ними на коліна стаєте як їде авто з написом : груз200
![](/public/images/user_no_foto.png?1721237541)
Анонім до Джек
Показати IP
24 Грудня 2023 15:29
Стаєм.бо вони ЖИТТЯ віддали за нас
![](/public/images/user_no_foto.png?1721237541)
Анонім
Показати IP
24 Грудня 2023 07:47
Чоловік не правий але якщо мама випиває і у неї тримісячне немовля і однорічна дитинка про яку випивку можна думати?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721237541)
Анонім до Анонім
Показати IP
24 Грудня 2023 11:43
Чоловік завжди не правий. Що зробиш, гендерна мафія.
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.