USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

Били затриманих в автобусі. З’явилось відео побиття активістів Нацкорпусу поліцейськими

17 Серпня 2021 21:16
Восьмеро активістів Національного Корпусу були затримані за участь у демонтажі декорацій, встановлених на Алеї Небесної Сотні – на місці розстрілу учасників Революції Гідності. Інсталяції мали радянську стилістику і викликали обурення у соцмережах.

Працівники благоустрою і активісти Нацкорпусу знесли декорації, однак поліція спробувала їм завадити, сталися сутички. Правоохоронці заштовхали представників Нацкорпусу в автобус, де продовжили бити, пише УНІАН.

Читати ще: Думали, що «зливає дані»: на Банковій побили журналіста. Відео 18+

Як повідомили в Нацкорпусі, в одного із затриманих – вивих плеча. Через деякий час їх відпустили після письмових пояснень.

Увага! Відео містить сцени насильства та нецензурну лексику! Неповнолітніх осіб просимо утриматися від перегляду!
Нагадаємо, 14 серпня Нацкорпус зібрався на Майдані Незалежності і пройшов колоною до Банкової, аби на мітингу вимагати відмовитися від імплементації т.зв. «формули Штайнмайера» в українське законодавство і від відновлення подачі води в Крим. Між активістами та поліцейськими стались сутички.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
скептик Показати IP 17 Серпня 2021 21:24
ЗЕлу"""ко вперто іде до третього майдану
Анонім до скептик Показати IP 17 Серпня 2021 22:53
Оно думает, что наглосаксы в последний момент вывезут. Они же джентльмены!
скептик до Анонім Показати IP 18 Серпня 2021 10:32
йому і на зємлє абєтованной буде непогано
Всім до скептик Показати IP 18 Серпня 2021 09:08
Перший ваш майдан перетворився на посміховисько на цілий світ, внаслідок другого загинули люди. Вам треба ще третій ???
скептик до Всім Показати IP 18 Серпня 2021 10:26
посміховисько - це недолуга совкова злодійська влада, яка 30 років не спроможна і не має бажання побудувати нормальну країну, а також 73%, які цю владу підтримують
Всім до скептик Показати IP 18 Серпня 2021 11:08
А з чого Ви взяли, що 73% цю владу підтримують ??? На вибори прийшло близько 30%, і з цих 30% 73% віддали свій голос за блазня. Тобто порахуйте,яку реальну підтримку він має.
Анонім до скептик Показати IP 18 Серпня 2021 09:49
не надоїло майданити? працювати не пробували? що той майдан несе простим людям? погіршення в усьому.
скептик до Анонім Показати IP 18 Серпня 2021 10:29
працювати і красти - це не одне і те ж. у тебе нема клепки навіть нормальний нік придумати. майдани - це протести проти злодійської влади. якщо вона тебе і 73% влаштовує - мені тебе шкода, убоге ти моє
Анонім до скептик Показати IP 18 Серпня 2021 11:31
при чому тут нік ? він нічого не міняє! а майдан це зміна одних кланів на інші от і все .у нас поки так виходить. а покращення хіба у депутатів......а влада як крала так і краде
скептик до Анонім Показати IP 18 Серпня 2021 12:03
частина плебса у владі, частина їх підтримує бо звикли жити папанятіям, великій частині все по барабану, частина позасовувала язики між булки. а от ту невелику частину, яка протестує проти цього свинства, всі раніше перелічені ще й шельмують. РЕЗУЛЬТАТ - глибока дупа. ОБИРАЙТЕ ДАЛІ
123 Показати IP 17 Серпня 2021 21:44
Як вже набридли ті активісти
Ого Показати IP 17 Серпня 2021 21:49
Мало били.
Валерій Показати IP 17 Серпня 2021 21:52
Поліція дуже чемно затримала цих негідників......При злісній непокорі правоохоронним органам було здійснено відповідні заходи згідно чинного законодавства.
Яна Показати IP 17 Серпня 2021 22:07
Почему не всех ???
Доктор Шацький 33 см Показати IP 17 Серпня 2021 22:26
Ну а що робити ??? Cтавити них на табуретку і в дупу цілувати ???
Станіслав Показати IP 17 Серпня 2021 22:36
Треба було всіх там зребти та добре дубинками по почках пройти.Задовбали вже ті трутні.
Іван до Станіслав Показати IP 17 Серпня 2021 23:38
А ти, роботяжечка, сумуєш за ковбаскою по 2.20, піанерськими зорьками і ВАЗами - предєламі мичтаній?
скептик до Іван Показати IP 18 Серпня 2021 10:30
ні стасік звик жити папанятіям
Задержали радикала Показати IP 17 Серпня 2021 22:50
Оказалось - ради кала!
123 Показати IP 18 Серпня 2021 04:57
Мало били цих проплачених найманців.