Бус перекинувся та зіткнувся з авто: волинянина судитимуть за смертельну ДТП
![](/resize/450x239/r/files/news/2023/02-02/355231/575881.jpg)
Прокурори скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про порушення нетверезим 31-річним жителем селища Голоби Ковельського району правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.
Про це повідомили у прокуратурі області.
Удень 9 вересня 2022 року чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля «Volkswagen Transporter», у селі Дарівка Ковельського району не впорався з керуванням, з’їхав з дороги, допустив перекидання авто та його зіткнення із припаркованим на узбіччі автомобілем.
У результаті ДТП 32-річний пасажир автомобіля отримав травми, від яких згодом помер у лікарні.
Міру покарання водію обере суд.
Санкцією ч. 3 ст. 286-1 КК України за порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прокуратурі області.
Удень 9 вересня 2022 року чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля «Volkswagen Transporter», у селі Дарівка Ковельського району не впорався з керуванням, з’їхав з дороги, допустив перекидання авто та його зіткнення із припаркованим на узбіччі автомобілем.
У результаті ДТП 32-річний пасажир автомобіля отримав травми, від яких згодом помер у лікарні.
Міру покарання водію обере суд.
Санкцією ч. 3 ст. 286-1 КК України за порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині 20-річний хлопець пограбував неповнолітнього
Сьогодні 16:53
Сьогодні 16:53
На Запоріжжі загинув воїн з Луцької громади Тарас Пархомук
Сьогодні 16:37
Сьогодні 16:37
У Луцьку попрощалися із Героєм Олексієм Цехошем
Сьогодні 15:32
Сьогодні 15:32
Яка галузь найбільше забронювала чоловіків
Сьогодні 15:16
Сьогодні 15:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.