Була у збудженому стані та не хотіла проходити огляд: на Волині за п’яне водіння покарали водійку
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/11-17/372211/332111025_1593110051112068_4274158724811718048_n.jpg)
На Волині водійка відмовилася проходити огляд на стан алкогольного сп’яніння та в результаті отримала 17 тисяч штрафу. Також жінка рік не матиме права керувати транспортними засобами.
Відповідну постанову ухвалив Горохівський районний суд.
З матеріалів справи відомо, що подія трапилася 23 вересня в Горохові о 1.30, тобто під час комендантської години. Ольга Н. рухалася на автомобілі Skoda Octavia вулицею Луцькою. Коли ж її зупинили, то запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, адже в неї були відповідні ознаки. Однак водійка відмовилася, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Ольга Н. не визнала вину під час розгляду справи. Вона пояснила, що в той вечір була у збудженому стані, оскільки перед цим була госпіталізована до неврологічного відділення КП «Горохівська багатопрофільна лікарня» через погіршення стану здоров`я. Жінка надала суду епікриз виписний від 19 червня 2023 року. Ольга Н. зауважила, що відмовилась проходити медичний огляд на визначення стану алкогольного сп`яніння на місці зупинки транспортного засобу та в медичному закладі через небажання його проходити.
Читати ще: Говорила, що не вживає алкоголь: на Волині водійка намагалася уникнути відповідальності за п’яне водіння
Відеозапис події підтвердив, що Ольга Н. відмовилася проходити огляд на стан сп’яніння, а це вже є правопорушенням. У підсумку жінку оштрафували на 17 тисяч гривень та на рік позбавили права керувати транспортними засобами.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідну постанову ухвалив Горохівський районний суд.
З матеріалів справи відомо, що подія трапилася 23 вересня в Горохові о 1.30, тобто під час комендантської години. Ольга Н. рухалася на автомобілі Skoda Octavia вулицею Луцькою. Коли ж її зупинили, то запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, адже в неї були відповідні ознаки. Однак водійка відмовилася, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Ольга Н. не визнала вину під час розгляду справи. Вона пояснила, що в той вечір була у збудженому стані, оскільки перед цим була госпіталізована до неврологічного відділення КП «Горохівська багатопрофільна лікарня» через погіршення стану здоров`я. Жінка надала суду епікриз виписний від 19 червня 2023 року. Ольга Н. зауважила, що відмовилась проходити медичний огляд на визначення стану алкогольного сп`яніння на місці зупинки транспортного засобу та в медичному закладі через небажання його проходити.
Читати ще: Говорила, що не вживає алкоголь: на Волині водійка намагалася уникнути відповідальності за п’яне водіння
Відеозапис події підтвердив, що Ольга Н. відмовилася проходити огляд на стан сп’яніння, а це вже є правопорушенням. У підсумку жінку оштрафували на 17 тисяч гривень та на рік позбавили права керувати транспортними засобами.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722348975)
Корінний полішук
Показати IP
19 Листопада 2023 10:25
Ну щбудилась жінка чогось... мужика хотіла, а ви її карати зразу
Куди дешево полетіти на море з України?
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Зеленський зустрівся із волинськими підприємцями
Сьогодні 15:52
Сьогодні 15:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Михайлом Кузьмою
Сьогодні 15:19
Сьогодні 15:19
Ковельська громада віддала останню шану Герою Юрію Семенюку
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.