Будинок інспекції в Горохові продали на аукціоні. Скільки виручили
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/12-28/353091/153091.jpeg)
У місті Горохові з молотка продали будинок інспекції з хлівом. Головну споруду зведено в 1971 році. Нерухомість придбали за 128 тисяч гривень.
Про це йдеться на сайті prozorro.sale. Аукціон на початку листопада оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській, Закарпатській та Волинській областях.
Початкова ціна продажу лоту становила 127 250 гривень.
Як зазначено, будинок інспекції розташовано в Горохові на вулиці Галана Ярослава, 3. Його загальна площа становить 81,1 кв. м. Зовнішнє та внутрішнє оздоблення споруди звичайне. Фундамент, стіни та перегородки – цегляні. Перекриття – дошки, підлога дощата, покрівля – шифер. Вікна та двері дерев’яні.
До будівлі проведено енерго- та газопостачання, є центральний водопровід.Площа хліва з прибудовою, розміщеного поруч, становить 37,1 кв. м. Стіни та перегородки виготовлено з цегли, фундамент – із бетону, перекриття – з дошки, підлогу – з цементу, вікна та двері – з дерева.Нерухоме майно за 128 300 гривень придбав Василь Басюк. Договір купівлі-продажу вже укладено.
Нагадаємо, будинок інспекції в селищі Локачі продали за 108 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сайті prozorro.sale. Аукціон на початку листопада оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській, Закарпатській та Волинській областях.
Початкова ціна продажу лоту становила 127 250 гривень.
Як зазначено, будинок інспекції розташовано в Горохові на вулиці Галана Ярослава, 3. Його загальна площа становить 81,1 кв. м. Зовнішнє та внутрішнє оздоблення споруди звичайне. Фундамент, стіни та перегородки – цегляні. Перекриття – дошки, підлога дощата, покрівля – шифер. Вікна та двері дерев’яні.
До будівлі проведено енерго- та газопостачання, є центральний водопровід.Площа хліва з прибудовою, розміщеного поруч, становить 37,1 кв. м. Стіни та перегородки виготовлено з цегли, фундамент – із бетону, перекриття – з дошки, підлогу – з цементу, вікна та двері – з дерева.Нерухоме майно за 128 300 гривень придбав Василь Басюк. Договір купівлі-продажу вже укладено.
Нагадаємо, будинок інспекції в селищі Локачі продали за 108 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721938575)
Дикий
Показати IP
29 Грудня 2022 08:55
Останнє дорозпродують і розкрадуть.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721938575)
справедливий
Показати IP
29 Грудня 2022 18:16
А хто продавав, знову Луцька районна рада? А чому в громаді ніхто не знав, що продається така будівля? Василь Басюк це часом не начальник відділу ЖКГ в Горохівській громаді...
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
Сьогодні 22:35
Сьогодні 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
Сьогодні 22:17
Сьогодні 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
Сьогодні 21:59
Сьогодні 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
Сьогодні 21:41
Сьогодні 21:41
У Луцьку облаштували фанзону Олімпійських ігор
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Графіки вимкнення електрики на Волині 26 липня
Сьогодні 21:05
Сьогодні 21:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.