«Будемо штурмувати Дніпропетровську область»: ГУР опублікувало нове перехоплення розмови окупанта
![](/resize/450x303/r/files/news/2022/04-30/337948/1641199299-7362.jpg)
Нещодавнє перехоплення розмови військовослужбовця окупаційної армії розкрило найближчі плани росіян на сході України та ще раз підтвердило репутацію загарбників як професійних мародерів, повідомляє Головне управління розвідки у Facebook.
Руслан, мобілізований з території так званої ДНР, підрозділ якого дислокується в Зеленодольску Дніпропетровської області, розповів дружині, що найближчим часом планують новий наступ: «Будемо штурмувати Дніпропетровську область. Підтягнулися літаки, авіація».
А от попередні плани – повернутися додому після трьох місяців війни – не справдились. Тепер орієнтовна дата закінчення служби – це кінець серпня – початок вересня: «Що поробиш, війна…».
Також Руслан хвалиться дружині «бойовими здобутками»: «Сьогодні одну штуку цікаву промутили. Сп… (вкрали) сім сонячних батарей. Промислових, великих».
Дружина скаржиться, що з травня їй не будуть виплачувати зарплатню (вона вихователь дитячого садка). Мовляв, їх і так годують та забезпечують господарськими товарами.
Читати ще: «Путін сказав усе з землею рівняти»: перехоплення телефонних розмов окупантів
Чоловік запевняє, що скоро все зміниться, адже «Поклали багато пацанів. Мовчати ніхто не буде. Багато чого надивився. У нас республіки зажерлись дуже сильно. Тут у всіх такий настрій. Все це безслідно не минеться, коли всі ми додому повернемось. Що вони зробили, скільки пацанів перебили, скільки скалічили». На що дружина відповідає: «Ось тому я і не хочу хлопчика. Щоб ось так якісь тварюки забрали просто…»
Прикметно, що ані чоловік, ані дружина, при всьому своєму обуренні, жодним чином не засуджують причину своїх негараздів – війну та масові вбивства. І ставляться до цього просто як до чергової «роботи».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Руслан, мобілізований з території так званої ДНР, підрозділ якого дислокується в Зеленодольску Дніпропетровської області, розповів дружині, що найближчим часом планують новий наступ: «Будемо штурмувати Дніпропетровську область. Підтягнулися літаки, авіація».
А от попередні плани – повернутися додому після трьох місяців війни – не справдились. Тепер орієнтовна дата закінчення служби – це кінець серпня – початок вересня: «Що поробиш, війна…».
Також Руслан хвалиться дружині «бойовими здобутками»: «Сьогодні одну штуку цікаву промутили. Сп… (вкрали) сім сонячних батарей. Промислових, великих».
Дружина скаржиться, що з травня їй не будуть виплачувати зарплатню (вона вихователь дитячого садка). Мовляв, їх і так годують та забезпечують господарськими товарами.
Читати ще: «Путін сказав усе з землею рівняти»: перехоплення телефонних розмов окупантів
Чоловік запевняє, що скоро все зміниться, адже «Поклали багато пацанів. Мовчати ніхто не буде. Багато чого надивився. У нас республіки зажерлись дуже сильно. Тут у всіх такий настрій. Все це безслідно не минеться, коли всі ми додому повернемось. Що вони зробили, скільки пацанів перебили, скільки скалічили». На що дружина відповідає: «Ось тому я і не хочу хлопчика. Щоб ось так якісь тварюки забрали просто…»
Прикметно, що ані чоловік, ані дружина, при всьому своєму обуренні, жодним чином не засуджують причину своїх негараздів – війну та масові вбивства. І ставляться до цього просто як до чергової «роботи».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Україні не вистачатиме 4,5 млн працівників, – Мінекономіки
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
У Луцькому районі на березі річки виявили тіло чоловіка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
Рада ЄС ще раз продовжила економічні санкції проти Росії
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
У Луцьку п'яний водій на Mazda катав пасажира з наркотиками
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.