«Будемо давити противника його ж зброєю»: під Броварами ЗСУ розгромили техніку окупантів
ЗСУ повністю знищили сили противника поблизу Броварів. Українські захисники й надалі знищуватимуть загарбників його ж технікою і зброєю, не даватимуть спокою ні вдень, ні вночі.
Про це в Фейсбуці повідомляє Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
«Вчорашній бій на напрямку Бровари завершився повним розгромом підрозділу російських військ. Наші сили оборони надійно захищають столицю. Ми будемо «кошмарити» противника, давити його ж технікою і зброєю, не дамо спокою ні вдень, ні вночі. Все буде Україна!» – наголосив Залужний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в Фейсбуці повідомляє Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
«Вчорашній бій на напрямку Бровари завершився повним розгромом підрозділу російських військ. Наші сили оборони надійно захищають столицю. Ми будемо «кошмарити» противника, давити його ж технікою і зброєю, не дамо спокою ні вдень, ні вночі. Все буде Україна!» – наголосив Залужний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Нововолинську авто зіткнулося з мотоциклом, є постраждалі
Сьогодні 16:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:20
Будуть навчатися і відкриватимуть бізнеси: в Луцьку запрацював хаб для жінок, які постраждали від війни
Сьогодні 16:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:03
Елегантність і потужність: огляд Bentley Flying Spur
Сьогодні 15:14
Сьогодні 15:14
Як вибрати пральну машину для великої родини
Сьогодні 14:23
Сьогодні 14:23
У Вірменії розбився літак Ан-2, є загиблі
Сьогодні 14:06
Сьогодні 14:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.