«ЦВК блокує рішення про вибори в ОТГ через вказівку з Банкової», – Ігор Гузь
![](/resize/450x253/r/files/news/2018/09-06/252530/1244.png)
Центральна виборча комісія не прийняла рішення про вибори у жовтні в ОТГ. Нардеп Ігор Гузь переконаний, що така позиція була б не можливою без "циркуляру" з Банкової.
Сьогодні Ігор Гузь звернувся до ЦВК та Верховної Ради із закликом вирішити питання виборів в ОТГ найближчим часом.
Нардеп зазначив, що однією із найдієвіших реформ в Україні є реформа децентралізації."Люди на місцях повірили в цю реформу," - каже Гузь. Але ЦВК не прийняла рішення про вибори в ОТГ, які мали б бути призначені на жовтень.
Однак, якщо цьогоріч не будуть призначені вибори до об'єднаних територіальних громад - це стане великим ударом по реформі децентралізації, вважає нардеп.
"Це стосується великої кількості українців. Ситуація - в підвішеному стані. Наступного тижня працюватиму в окрузі. І що, як народний депутат, я маю сказати виборцям: чому окремі сільради вже 2 роки чекають на рішення ЦВК.
Не можна гратися з вогнем. Потрібно якомога швидше розблокувати процес. Нехай не у жовтні, а – у листопаді чи грудні, але таки цього року провести вибори.
Скажу так: децентралізацію не зупинить жодна влада. Це - одна з найдієвіших реформ, в яку повірили люди!", - зазначає нардеп.
"Буде більше людей на майдані перед Верховною Радою, якщо процес децентралізації буде зупинений", - переконаний Ігор Гузь.
Нагадаємо, що сьогодні під стінами Верховної Ради активісти вимагали ухвалити новий виборчий кодекс, який буде впроваджувати вибори до парламенту за відкритими списками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні Ігор Гузь звернувся до ЦВК та Верховної Ради із закликом вирішити питання виборів в ОТГ найближчим часом.
Нардеп зазначив, що однією із найдієвіших реформ в Україні є реформа децентралізації."Люди на місцях повірили в цю реформу," - каже Гузь. Але ЦВК не прийняла рішення про вибори в ОТГ, які мали б бути призначені на жовтень.
Однак, якщо цьогоріч не будуть призначені вибори до об'єднаних територіальних громад - це стане великим ударом по реформі децентралізації, вважає нардеп.
"Це стосується великої кількості українців. Ситуація - в підвішеному стані. Наступного тижня працюватиму в окрузі. І що, як народний депутат, я маю сказати виборцям: чому окремі сільради вже 2 роки чекають на рішення ЦВК.
Не можна гратися з вогнем. Потрібно якомога швидше розблокувати процес. Нехай не у жовтні, а – у листопаді чи грудні, але таки цього року провести вибори.
Скажу так: децентралізацію не зупинить жодна влада. Це - одна з найдієвіших реформ, в яку повірили люди!", - зазначає нардеп.
"Буде більше людей на майдані перед Верховною Радою, якщо процес децентралізації буде зупинений", - переконаний Ігор Гузь.
Нагадаємо, що сьогодні під стінами Верховної Ради активісти вимагали ухвалити новий виборчий кодекс, який буде впроваджувати вибори до парламенту за відкритими списками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Покусав за сідниці та руки: на Волині алабай накинувся на жінку, яка їхала велосипедом на роботу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:14
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:14
Волинянин після повернення з війни навчив собаку допомагати військовим із реабілітацією
Сьогодні 17:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:16
Конфіскували мотоцикл і на 5 років позбавили прав: водія покарали за «п’яну» ДТП у Луцькому районі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.