USD 41.25 41.55
  • USD 41.25 41.55
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.56 10.67

Британія дозволила своїм кораблям відвідувати Крим

7 Січня 2021 15:25
Уряд Великобританії послабив кримські санкції проти Росії, дозволивши кораблям заходити в порти окупованого півострова. Цією нормою британські санкції приведені у відповідність до європейських після Brexit.

Про це йдеться у відповідному документі, опублікованому на сайті уряду Британії, передає Кореспондент.

Так, Лондон дозволив своїм суднам платити за послуги портів безпосередньо підприємству Кримські морські порти. Зокрема, мова йде про Керченський рибний порт, Ялтинський та Євпаторійський торгові порти, в тому числі за лоцманські послуги та користування портовими терміналами.

Ліцензія вступила в силу 1 січня. Передбачається, що британські судна зможуть заходити в кримські порти в екстрених обставинах. Відзначимо, на сьогодні такий самий виняток діє і щодо кораблів країн-учасниць ЄС.

Нагадаємо, 1 січня Британія почала свій перший рік поза ЄС.

Також Великобританія увійшла в число країн, які братимуть участь у форматі Кримської платформи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Британський Лорд Показати IP 7 Січня 2021 15:53
Нічого "лічного" мої дорогі українські друзі, просто бізнес є бізнес. Але так, так - Крим то є Україна, оф коз..... Я про це на всіх конференціях та застіллях , з шумом, доношу до вух наших європейських та російських партнерів під джин та горілочку.
Лапоть до Британський Лорд Показати IP 7 Січня 2021 16:52
Навчись хоть трохи робити висновки з прочитаного. Дозволено захід в порти при екстремальних ситуаціях. ВСЕ,КРАПКА. Тобто виключно у випадку необхідності спасіння життя британських моряків. Так що твій висер "мімо каси".
скептик Показати IP 7 Січня 2021 16:15
глибока стурбованість закінчується
кравчук Показати IP 7 Січня 2021 16:17
не погані гаранти Будапештсього меморандуму!!! Тепер всім пох...., в кожного свіій геморой...
Йой до кравчук Показати IP 7 Січня 2021 16:54
Гаранти хе*уваті. Але й читати потрібно уважно: - "Передбачається, що британські судна зможуть заходити в кримські порти в екстрених обставинах."
Вадим Показати IP 7 Січня 2021 16:35
чудова новына :-)
Степан (Крымчанин) Показати IP 7 Січня 2021 17:06
В большинстве случаев, санкции это слово для дурачков. Украинские товары спокойно продаются в Крыму. Кстати, Волынская продукция, тоже. В супермаркете "ПУД" на Москольце в Симферополе продукция "Торчин продукт". Самое смешное, что весь текст на продукте на русском языке. Сколько бы ограничений не вводили, предприимчивые люди всегда найдут лазейку.
! до Степан (Крымчанин) Показати IP 7 Січня 2021 20:03
Хахаха!!! Так ми ж знаємо, вам від них(санкцій) тільки краще ... напевно саме через це ти, крисчанин сидиш тут, на поліських сайтах і жовчью давишся.
Стёпа до ! Показати IP 7 Січня 2021 23:17
Вы же пустили к себе МИ-6, а британцы вас жёстко кинули...
Канал до Степан (Крымчанин) Показати IP 7 Січня 2021 20:28
Ви краще воду добувайте, а не за Торчин переживаєте
Бубочка в МІ-6 Показати IP 7 Січня 2021 18:58
Виключно з метою розвідки і з піснею "Птнхло"? Тоді можна.
! до Бубочка в МІ-6 Показати IP 7 Січня 2021 22:31
Все приблизно так і є. Але одна проблема, при заході в Чорне море британських кораблів, у вати рвуть п**ани і починається нетримання. Степан з криму підтвердить, - полихає по всьому берегу.
666 до Бубочка в МІ-6 Показати IP 8 Січня 2021 06:01
так и есть, с разведкой там всегда неплохо было))) Англичане - народ умный, во вред себе не сделают. Может, великий Пук себе возможность бежать нашел?
Анонім Показати IP 7 Січня 2021 23:12
Это Зрада чи Пэрэмога?! Кулэба в шоке!!! Елизавету II на "Миротворец" , Титушка !