Бригада екстреної медичної допомоги з Волині виграла реанімобіль на всеукраїнських змаганнях
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/05-26/383220/d7019e24706e6582.jpg)
Команда медиків Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги перемогла на чемпіонаті України «Буковинські медичні ралі 2024», який відбувся в Чернівецькій області.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Всеукраїнської ради реанімації, пише Суспільне.
Учасники з Волині взяли першість і виграли реанімобіль. Призове авто швидкої допомоги волинські медики «екстренки» отримали для свого медичного закладу.
Впродовж двох днів учасники продемонстрували свої вміння діяти в екстрених ситуаціях та надавати невідкладну допомогу. Перший день змагань відвідала перша леді України Олена Зеленська.
Читати ще: Ратнівська екстренка отримала новий реанімобіль
Цього року вперше за історію змагань використовували симуляційне обладнання: професійні манекени, які повністю відтворюють стан людини (дихають, реагують зіницями на світло, дозволяють проводити моніторування, штучну вентиляцію легень, УЗД).
Завданням чемпіонату став порятунок «населення» у випадках масових травматизацій, ураження вибухівкою тощо. Для реалістичності застосовували професійний грим: працювала команда лікарів з досвідом симуляційного гримування.
Усього до змагань долучилося 26 команд з різних областей України.
Чемпіонат України з екстреної медичної допомоги (ЕМД) відбувся вдесяте. Також ці змагання провели вперше від початку повномасштабної війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили на Facebook-сторінці Всеукраїнської ради реанімації, пише Суспільне.
Учасники з Волині взяли першість і виграли реанімобіль. Призове авто швидкої допомоги волинські медики «екстренки» отримали для свого медичного закладу.
Впродовж двох днів учасники продемонстрували свої вміння діяти в екстрених ситуаціях та надавати невідкладну допомогу. Перший день змагань відвідала перша леді України Олена Зеленська.
Читати ще: Ратнівська екстренка отримала новий реанімобіль
Цього року вперше за історію змагань використовували симуляційне обладнання: професійні манекени, які повністю відтворюють стан людини (дихають, реагують зіницями на світло, дозволяють проводити моніторування, штучну вентиляцію легень, УЗД).
Завданням чемпіонату став порятунок «населення» у випадках масових травматизацій, ураження вибухівкою тощо. Для реалістичності застосовували професійний грим: працювала команда лікарів з досвідом симуляційного гримування.
Усього до змагань долучилося 26 команд з різних областей України.
Чемпіонат України з екстреної медичної допомоги (ЕМД) відбувся вдесяте. Також ці змагання провели вперше від початку повномасштабної війни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.