Брати з Полтавщини підпалили машину лучанину через ревнощі. Одного судили, другий – у Німеччині
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/11-10/371857/photo_2023-10-24_09-29-43.jpg)
Чоловік приревнував дружину, подзвонив супернику, а потім поїхав із Полтави до Луцька палити йому машину. І таки спалив. Принаймні так вважає поліція. А ще полтавець узяв у помічники брата.
Напередодні, правоохоронці повідомляли, що навідалися до братів з обшуками. Чоловіка, що приревнував дружину, не знайшли, а от його братові оголосили підозру, яку днями оскаржували в суді, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
За версією слідчих, на вулицю Арцеулова пізно ввечері приїхали двоє братів із Полтави. Вони шукати автівку Toyota Camry. Правоохоронці кажуть, що чоловіки спалили машину після третьої ночі.
Потерпілому лучанину 38 років. Із полтавцем вони майже однолітки. Про те, що волинянину спалили машину, заявив 24 жовтня. А вже 3 листопада поліцейські навідалися до братів у Полтаву з обшуками. Кажуть, що вилучили одяг, у котрому ті, ймовірно, були на місці підпалу. Це зафіксовано камерами відеоспостереження.
Ймовірного ревнивця Валентина копи не знайшли. Оголосили підозру його братові Миколі. Він приїхав до суду. Згідно з показань потерпілого, близько двох місяців тому в нього була телефонна розмова з дружиною іншого підозрюваного.«Була телефонна розмова із дружиною іншого підозрюваного у вказаному кримінальному провадженні Валентина, який є братом Миколи, щодо ревнощів безпосередньо його дружини, які виникли декілька років тому. У потерпілого виникли підстави вказувати версію, пов’язану з ревнощами», – розповів слідчий Володимир Тарасюк.
Також він заявив, що Валентин зараз у Німеччині.
«За даними сектору міжнародного співробітництва, він знаходиться в Німеччині. 31 жовтня фіксується в’їзд на територію країни. Через це його в подальшому можуть оголосити в розшук каналами інтерполу», – повідомив Володимир Тарасюк.
Брат Микола відмовився давати слідчим будь-які показання. Навіть не каже, чи взагалі був того дня в Луцьку.
Чоловікові обрали запобіжний захід – домашній арешт у нічний час. Слідчий та прокурор із таким рішенням не згідні, просять тримання під вартою. Мовляв, в жовтні Микола якимось чином перетинав кордон із Румунією та Угорщиною. Слідчий вважає, що чоловік може впливати на свідків чи приховати речовий доказ.
Адвокат наголошує, що Миколу не затримували і він на суд добровільно приїхав із Полтави до Луцька. У підсумку судді все ж вирішили, що чоловік залишиться під домашнім арештом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Напередодні, правоохоронці повідомляли, що навідалися до братів з обшуками. Чоловіка, що приревнував дружину, не знайшли, а от його братові оголосили підозру, яку днями оскаржували в суді, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
За версією слідчих, на вулицю Арцеулова пізно ввечері приїхали двоє братів із Полтави. Вони шукати автівку Toyota Camry. Правоохоронці кажуть, що чоловіки спалили машину після третьої ночі.
Потерпілому лучанину 38 років. Із полтавцем вони майже однолітки. Про те, що волинянину спалили машину, заявив 24 жовтня. А вже 3 листопада поліцейські навідалися до братів у Полтаву з обшуками. Кажуть, що вилучили одяг, у котрому ті, ймовірно, були на місці підпалу. Це зафіксовано камерами відеоспостереження.
Ймовірного ревнивця Валентина копи не знайшли. Оголосили підозру його братові Миколі. Він приїхав до суду. Згідно з показань потерпілого, близько двох місяців тому в нього була телефонна розмова з дружиною іншого підозрюваного.«Була телефонна розмова із дружиною іншого підозрюваного у вказаному кримінальному провадженні Валентина, який є братом Миколи, щодо ревнощів безпосередньо його дружини, які виникли декілька років тому. У потерпілого виникли підстави вказувати версію, пов’язану з ревнощами», – розповів слідчий Володимир Тарасюк.
Також він заявив, що Валентин зараз у Німеччині.
«За даними сектору міжнародного співробітництва, він знаходиться в Німеччині. 31 жовтня фіксується в’їзд на територію країни. Через це його в подальшому можуть оголосити в розшук каналами інтерполу», – повідомив Володимир Тарасюк.
Брат Микола відмовився давати слідчим будь-які показання. Навіть не каже, чи взагалі був того дня в Луцьку.
Чоловікові обрали запобіжний захід – домашній арешт у нічний час. Слідчий та прокурор із таким рішенням не згідні, просять тримання під вартою. Мовляв, в жовтні Микола якимось чином перетинав кордон із Румунією та Угорщиною. Слідчий вважає, що чоловік може впливати на свідків чи приховати речовий доказ.
Адвокат наголошує, що Миколу не затримували і він на суд добровільно приїхав із Полтави до Луцька. У підсумку судді все ж вирішили, що чоловік залишиться під домашнім арештом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721259055)
Надіюсь хоть
Показати IP
13 Листопада 2023 02:33
Camry 3.5?)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721259055)
Клава
Показати IP
13 Листопада 2023 04:08
.. а що ж каже суця: покрутила хвостом і не при ділах ?..
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.