USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.67

БК «Старий Луцьк» – срібний призер фінального етапу Кубка України з баскетболу 3х3

2 Вересня 2024 21:42
31 серпня у Києві на Контрактовій площі відбувся фінальний етап Кубка України з баскетболу 3×3. Серед кращих команд грала четвірка луцьких баскетболістів – Павло Горобченко, Антон Мусієнко, Максим Михайлов та Олександр Дюпін.

Про це інформує пресслужба клубу.

На груповому етапу волиняни перемогли команди «Donbasyatа» (22:14) та «Завали 3 бала» (18:15). У чвертьфіналі хлопці здолали досвідчену команду «Полісся» із Житомира 14:12, а у півфіналі впевнено перемогли Baddest (21:8).

Читати ще: У Луцьку визначилися призери Кубка міського голови з баскетболу 3×3

У вирішальному матчі на «Старий Луцьк» чекала потужна команда «Picture together», яка була одним з фаворитів змагань. Лучани поступилися в овер-таймі із рахунком 15:17, посівши у підсумку друге місце.

Нагадаємо, у новому сезоні Суперліги за баскетбольний клуб «Старий Луцьк» гратиме американський форвард Аарон Рідлі.