Бійці «Світязя» вирушили у чергову ротацію на схід
![](/resize/450x311/r/files/news/2018/10-01/254190/1_10_18_svityaz.jpg)
Співробітники роти патрульної поліції особливого призначення «Світязь» відправилися у чергову ротацію, аби змінити своїх колег у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.
За традицією провести бійців на службу прийшли керівництво поліції Волині, а також родичі, друзі та колеги поліцейських, інформує прес-служба волинської поліції.
«Бажаю вам доброї дороги, гідного виконання поставлених перед вами завдань та повернутися усім живими та здоровими додому», – зазначила заступник начальника головного управління Нацполіції в області Наталія Пасічник.
Нагадаємо, добровольчу роту патрульної поліції особливого призначення «Світязь» було створено в червні 2014 року. Підрозділ пройшов «Іловайський котел» і бої за Вуглегірськ. Мужність і відвагу бійців «Світязя» під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України відзначено державними нагородами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За традицією провести бійців на службу прийшли керівництво поліції Волині, а також родичі, друзі та колеги поліцейських, інформує прес-служба волинської поліції.
«Бажаю вам доброї дороги, гідного виконання поставлених перед вами завдань та повернутися усім живими та здоровими додому», – зазначила заступник начальника головного управління Нацполіції в області Наталія Пасічник.
Нагадаємо, добровольчу роту патрульної поліції особливого призначення «Світязь» було створено в червні 2014 року. Підрозділ пройшов «Іловайський котел» і бої за Вуглегірськ. Мужність і відвагу бійців «Світязя» під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України відзначено державними нагородами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волинь з Херсонщини евакуювали 10 собак і кошенят
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
На яких волинських трасах найчастіше трапляються ДТП
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
«Противник у нас дуже серйозний. Мусимо постійно вдосконалюватися», – воїн сталевої сотки
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Актуальна вистава про землю «Останній гречкосій»: новий театральний сезон у Луцьку відкриє постановка львівського режисера
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
На Волині зростають надходження з плати за землю
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
В Україні стрімко падають ціни на цибулю
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
На Волині більшає хворих на COVID-19. Новий штам поширюється швидше й уникає імунної відповіді
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.