Бійці клубу «Garda» – серед переможців на чемпіонаті України з MMA
![](/resize/450x337/r/files/news/2019/02-26/263665/52668827_383035765811234_5194051517539155968_n.jpg)
Три учасники клубу змішаних єдиноборств «Garda» стали призерами чемпіонату України з MMA, що відбувся цього вікенду у місті Ірпінь.
«Наші бійці Дмитро Ковальчук, Роман Кондратович та Віталій Кипень виступали у складі збірної Волинської області з ММА. Цього року збірна була представлена здебільшого бійцями спортивного клубу «ВОЇН» (який є офіційним представником Федерації ММА України на Волині), а також клубами «PRIDE» та «GARDA». Було дуже приємно, що з ініціативи тренерського складу СК «ВОЇН» Андрія Зінчука та Дмитра Василенка, ми всі, представники наших бійцівських клубів, виступили однією потужною ММА-командою з Волині. І це дало свої переможні результати», – розповідає головний тренер клубу «Garda» Михайло Савчук.
Таким чином представники клубу «GARDA» принесли до загального заліку збірної ММА Волинської області три нагороди:
Дмитро Ковальчук – 1 місце (категорія до 70 кг)
Роман Кондратович – 1 місце (категорія 93+ кг)
Віталій Кипень – 3 місце (категорія до 52 кг)
«Для мене особисто і для мого помічника – тренера Івана Сильмана, це були дуже напружені два дні та ще більш напружені останні місяці, після того як ми з ним вирішили, що бійці GARDA спробують пройти відбір для виступу на Чемпіонаті України з ММА», – деталізує Михайло Савчук.
Тренер розповідає, що складнощі полягали у тому, що доводилося багато працювати індивідуально. Усі бійці клубу є дуже різними за параметрами.
«Іван постійно тримав їм «лапи», тренував на снарядах та в роботі в парах. Потім ми радились, писали і планували дії в процесі підготовки. Багато пропрацьовували тактично, зважаючи на особисті та фізичні якості бійців. Багато того, що ми з Іваном планували – спрацювало», – тішиться головний тренер клубу.
Значну частину підготовки було відведено на психологічну роботу з кожним бійцем. Особливо з Дмитром Ковальчуком. Він переміг п’ять сутичок достроково.
Щодо виступу Збірної Волині вцілому – хлопці показали гідні технічні навички і бої. Не всім пощастило перемогти, проте виступали і билися на високому рівні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Наші бійці Дмитро Ковальчук, Роман Кондратович та Віталій Кипень виступали у складі збірної Волинської області з ММА. Цього року збірна була представлена здебільшого бійцями спортивного клубу «ВОЇН» (який є офіційним представником Федерації ММА України на Волині), а також клубами «PRIDE» та «GARDA». Було дуже приємно, що з ініціативи тренерського складу СК «ВОЇН» Андрія Зінчука та Дмитра Василенка, ми всі, представники наших бійцівських клубів, виступили однією потужною ММА-командою з Волині. І це дало свої переможні результати», – розповідає головний тренер клубу «Garda» Михайло Савчук.
Таким чином представники клубу «GARDA» принесли до загального заліку збірної ММА Волинської області три нагороди:
Дмитро Ковальчук – 1 місце (категорія до 70 кг)
Роман Кондратович – 1 місце (категорія 93+ кг)
Віталій Кипень – 3 місце (категорія до 52 кг)
«Для мене особисто і для мого помічника – тренера Івана Сильмана, це були дуже напружені два дні та ще більш напружені останні місяці, після того як ми з ним вирішили, що бійці GARDA спробують пройти відбір для виступу на Чемпіонаті України з ММА», – деталізує Михайло Савчук.
Тренер розповідає, що складнощі полягали у тому, що доводилося багато працювати індивідуально. Усі бійці клубу є дуже різними за параметрами.
«Іван постійно тримав їм «лапи», тренував на снарядах та в роботі в парах. Потім ми радились, писали і планували дії в процесі підготовки. Багато пропрацьовували тактично, зважаючи на особисті та фізичні якості бійців. Багато того, що ми з Іваном планували – спрацювало», – тішиться головний тренер клубу.
Значну частину підготовки було відведено на психологічну роботу з кожним бійцем. Особливо з Дмитром Ковальчуком. Він переміг п’ять сутичок достроково.
Щодо виступу Збірної Волині вцілому – хлопці показали гідні технічні навички і бої. Не всім пощастило перемогти, проте виступали і билися на високому рівні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марс приховує запаси рідкої води, що можуть покрити планету
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
Науковці знайшли нову причину раннього старіння: вона пов'язана з батьками й алкоголем
Сьогодні 00:22
Сьогодні 00:22
14 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день каліграфії, запатентовано електричний лічильник
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Нідерландець побив світовий рекорд, пройшовши босоніж майже 3,5 тисячі кілометрів
13 Серпня 2024 23:38
13 Серпня 2024 23:38
В Африці оголосили надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп
13 Серпня 2024 23:18
13 Серпня 2024 23:18
У Литві розкрили схему контрабанди товарів до Росії на суму майже 2 млн євро
13 Серпня 2024 23:00
13 Серпня 2024 23:00
На Волині за тиждень вилучили з водойм понад пів кілометра браконьєрських риболовних сіток
13 Серпня 2024 22:39
13 Серпня 2024 22:39
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
13 Серпня 2024 22:22
13 Серпня 2024 22:22
Волинянин ледь не сів на два роки за купівлю посвідчення водія![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.