Біля луцького парку зроблять стоянку та пішохідну доріжку
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/05-04/360547/14w.jpg)
У Луцьку планують відремонтувати пішохідну доріжку від вулиці Глушець до центральної алеї парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Також у планах – поточний ремонт майданчика для паркування транспортних засобів у парку.
Про це йдеться на сайті держзакупівель. Торги на відповідні роботи оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Тендерні пропозиції приймають до 8 травня.
Очікувана вартість поточного ремонту пішохідної доріжки від вулиці Глушець до центральної алеї парку становить 845 тисяч гривень, а поточний ремонт майданчика для паркування транспортних засобів у парку оцінили в 745 тисяч гривень.
Ремонт пішохідної доріжки включатиме розламування асфальтобетонного покриття, улаштування нового покриття з бруківки та планування площ.
Натомість під час ремонту майданчика для паркування проведуть наступні роботи: корчування пнів, улаштування покриття з бруківки, планування площ, облаштування водовідливу та встановлення дорожніх знаків.
Поточні ремонти хочуть закінчити до 15 серпня цього року.
Гарантійні терміни на виконані роботи становитимуть три роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сайті держзакупівель. Торги на відповідні роботи оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Тендерні пропозиції приймають до 8 травня.
Очікувана вартість поточного ремонту пішохідної доріжки від вулиці Глушець до центральної алеї парку становить 845 тисяч гривень, а поточний ремонт майданчика для паркування транспортних засобів у парку оцінили в 745 тисяч гривень.
Ремонт пішохідної доріжки включатиме розламування асфальтобетонного покриття, улаштування нового покриття з бруківки та планування площ.
Натомість під час ремонту майданчика для паркування проведуть наступні роботи: корчування пнів, улаштування покриття з бруківки, планування площ, облаштування водовідливу та встановлення дорожніх знаків.
Поточні ремонти хочуть закінчити до 15 серпня цього року.
Гарантійні терміни на виконані роботи становитимуть три роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721137573)
Світлана
Показати IP
6 Травня 2023 18:20
Може для початку пр. Волі нарешті відремонтувати? Чи вже нецікаво...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721137573)
я
Показати IP
6 Травня 2023 20:41
а на дубнівській ті бордюри ще довго будуть валятися
![](/public/images/user_no_foto.png?1721137573)
оляляя
Показати IP
6 Травня 2023 21:35
завершіть велодоріжки що почали по Волі
![](/public/images/user_no_foto.png?1721137573)
Лучанин
Показати IP
8 Червня 2023 10:08
Для чого під час ремонту використовувати оту неякісну тротуарну плитку? Вона ж вже на наступний рік не має вигляду, а через 5 - стає вся у вибоїнах або взагалі руйнується. Таке враження, що нікого не цікавить, що буде через років 10-20-30. Це типу така підтримка виробника отих плиток? Зверніть увагу на бруківку біля ЦУМу. Скоро буде вже 10 років як вона там покладена, а вигляд - ідеальний. Варто вкладати кошти у якісне, щоб потім через 5 років не постати перед вибором: розпочинати черговий ремонт чи ходити по горбатій, потрісканій тротуарній плитці.
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.