Біля Луцька водійка Merсedes збила чоловіка, той помер у лікарні
ДТП сталася 17 вересня у селі Дерно. 38-річна водійка автомобіля Merсedes не врахувала дорожньої обстановки та допустила наїзд на 43-річного чоловіка, який перебігав проїжджу частину дороги поза пішохідним переходом.
Про це повідомили у поліції області.
Внаслідок автопригоди пішохода із тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні, де наступного дня він помер.Того дня у Рожищі 35-річна водійка автомобіля Mitsubishi допустила зіткнення із мотоциклом, під керуванням 28-річної водійки. Внаслідок автопригоди мотоциклістка отримала тілесні ушкодження, не госпіталізовувалась.
А в селі Прилуцьке Луцького району водійка автомобіля Daewoo Matiz допустила наїзд на 41-річного чоловіка, який перетинав дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження, його госпіталізували.
Учора в обідню пору Луцьку на проспекті Відродження 45-річна водійка автомобіля Volvo здійснила наїзд на жінку, яка перетинала дорогу на заборонений сигнал світлофора для пішоходів. У результаті пішохідку госпіталізували до лікарні.
Триває слідство, під час якого будуть з’ясовані усі обставини дорожньо-транспортних пригод.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у поліції області.
Внаслідок автопригоди пішохода із тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні, де наступного дня він помер.Того дня у Рожищі 35-річна водійка автомобіля Mitsubishi допустила зіткнення із мотоциклом, під керуванням 28-річної водійки. Внаслідок автопригоди мотоциклістка отримала тілесні ушкодження, не госпіталізовувалась.
А в селі Прилуцьке Луцького району водійка автомобіля Daewoo Matiz допустила наїзд на 41-річного чоловіка, який перетинав дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження, його госпіталізували.
Учора в обідню пору Луцьку на проспекті Відродження 45-річна водійка автомобіля Volvo здійснила наїзд на жінку, яка перетинала дорогу на заборонений сигнал світлофора для пішоходів. У результаті пішохідку госпіталізували до лікарні.
Триває слідство, під час якого будуть з’ясовані усі обставини дорожньо-транспортних пригод.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Ай я яй
Показати IP
19 Вересня 2022 13:53
скільки біди від баб за кермом...
Іван
Показати IP
19 Вересня 2022 14:45
Правильно писати, що пішохід не врахував дорожню обстановку , переходив поза переходом, в результаті чого допустив зіткнення з авто. Чоловік виліз на дорогу, в чому вина водійки?
Вина до Іван
Показати IP
19 Вересня 2022 16:17
втому що не натиснула на гальмо
Сергій до Вина
Показати IP
19 Вересня 2022 21:38
Винен він, що не зупинився. За логікою журналістів, якщо авто виїде на тротуар, то люди повинні зупинятись, бо авто опинилось там, де не повинне бути
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали
27 Липня 2024 23:36
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.