Біля дитсадків Луцької громади зріжуть аварійні дерева
![](/resize/450x266/r/files/news/2023/02-28/356772/4.jpeg)
До кінця травня на території закладів освіти Луцької громади видалять аварійно-небезпечні дерева. Їх зріжуть біля дошкільних навчальних закладів і Палацу учнівської молоді.
Про це йдеться на сайті prozorro.gov.ua. Торги на відповідні роботи оголосив департамент освіти Луцької міської ради. Пропозиції від учасників приймають до 7 березня.
Очікувана вартість видалення аварійно-небезпечних дерев у закладах освіти громади – 1,156 мільйона гривень.
Згідно з технічним завданням, на території дошкільних навчальних закладів і Палацу учнівської молоді мають видалити 263 дерева. Обов’язковою вимогою є знесення дерев будь-якої складності під рівень землі або не вище ніж 10 сантиметрів від земельного полотна.
Після видалення аварійних дерев виконавець послуг зобов’язаний привести територію в належний санітарний стан (збір та вивіз гілок, листя, тирси), а в разі пошкодження елементів благоустрою він повинен виконати роботи з їх відновлення.
Ці роботи мають виконати до 20 травня цього року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сайті prozorro.gov.ua. Торги на відповідні роботи оголосив департамент освіти Луцької міської ради. Пропозиції від учасників приймають до 7 березня.
Очікувана вартість видалення аварійно-небезпечних дерев у закладах освіти громади – 1,156 мільйона гривень.
Згідно з технічним завданням, на території дошкільних навчальних закладів і Палацу учнівської молоді мають видалити 263 дерева. Обов’язковою вимогою є знесення дерев будь-якої складності під рівень землі або не вище ніж 10 сантиметрів від земельного полотна.
Після видалення аварійних дерев виконавець послуг зобов’язаний привести територію в належний санітарний стан (збір та вивіз гілок, листя, тирси), а в разі пошкодження елементів благоустрою він повинен виконати роботи з їх відновлення.
Ці роботи мають виконати до 20 травня цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.