Біля будинку скульптора Миколи Голованя в Луцьку організували толоку
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/09-23/368999/1920_1301_BqoJpWc8rQ.jpg)
Викладачі та студенти Луцького національного технічного університету влаштували толоку та впорядкували територію біля будинку скульптора Миколи Голованя.
Як розповів Суспільному викладач та голова громадської організації «Просторовий рух» Павло Мазилюк, у толоці взяли участь понад 20 людей, зокрема з Ради молодих вчених волинського вишу, профкому студентів і студентської ради.
З його слів, до прибирання долучилися на прохання родини Миколи Голованя.«Ми робили минулої суботи екскурсію Старим містом, і в кінці прийшли до будинку Голованя. Побачили, що сім'я сама важко працює на території дому. Вони нас попросили допомогти. І тому ми в окремий день, у вільний від пар час, приїхали та прибирали територію», – сказав Павло Мазилюк.Читати ще: Біля луцького «Будинку з химерами» влаштували творчий вечір. Фото
Учасники толоки розчистили двір, прибрали дерев'яні балки та металеві пластини, окремі скульптури, що перекривали шлях до входу в будинок та інших локацій, а також висадили квіти.
Прибирання території, додав викладач вишу, тривало орієнтовно дві години.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів Суспільному викладач та голова громадської організації «Просторовий рух» Павло Мазилюк, у толоці взяли участь понад 20 людей, зокрема з Ради молодих вчених волинського вишу, профкому студентів і студентської ради.
З його слів, до прибирання долучилися на прохання родини Миколи Голованя.«Ми робили минулої суботи екскурсію Старим містом, і в кінці прийшли до будинку Голованя. Побачили, що сім'я сама важко працює на території дому. Вони нас попросили допомогти. І тому ми в окремий день, у вільний від пар час, приїхали та прибирали територію», – сказав Павло Мазилюк.Читати ще: Біля луцького «Будинку з химерами» влаштували творчий вечір. Фото
Учасники толоки розчистили двір, прибрали дерев'яні балки та металеві пластини, окремі скульптури, що перекривали шлях до входу в будинок та інших локацій, а також висадили квіти.
Прибирання території, додав викладач вишу, тривало орієнтовно дві години.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.