«Безпечне місто»: у Луцьку встановлять 63 камери спостереження
![](/resize/450x253/r/files/news/2020/03-25/289017/videosposterezhennya.jpeg)
З ініціативи нардепа від Луцька Ігоря Палиці з обласного бюджету спрямовано 4,3 мільйона гривень на міську програму «Безпечне місто» для встановлення відеоспостереження на усіх виїздах та в'їздах з міста, а також на облаштування відеоспостереження в інших місцях.
Про це повідомив у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
За вказані кошти, серед іншого, облаштують щонайменше 63 камери на в'їздах та виїздах з міста, з яких - 32 оглядові камери та 31 номерна камера. Окрім того, в межах проєкту встановлять все інше супутнє обладнання для повноцінного функціонування системи.
«Такий захід значно посилить безпеку в нашому місті та області, зменшить рівень злочинності та полегшить розкриття злочинів, дозволить оперативно і максимально повно володіти ситуацією, а в складний та небезпечний час пандемії коронавірусу він є особливо важливим», - зазначає депутат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
За вказані кошти, серед іншого, облаштують щонайменше 63 камери на в'їздах та виїздах з міста, з яких - 32 оглядові камери та 31 номерна камера. Окрім того, в межах проєкту встановлять все інше супутнє обладнання для повноцінного функціонування системи.
«Такий захід значно посилить безпеку в нашому місті та області, зменшить рівень злочинності та полегшить розкриття злочинів, дозволить оперативно і максимально повно володіти ситуацією, а в складний та небезпечний час пандемії коронавірусу він є особливо важливим», - зазначає депутат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721543601)
луцька
Показати IP
25 Березня 2020 12:42
Та встановіть нарешті,скільки можна писати...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721543601)
Анонім до луцька
Показати IP
25 Березня 2020 14:10
Ми вже на нових тролейбусах скільки років їздимо,тепер про камери будемо читати стільки ж..
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
У волинському селі за 14 мільйонів зроблять дорогу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.