Без тата залишилася донечка: на війні загинув волинянин Віктор Білов
![](/resize/450x325/r/files/news/2022/07-02/342059/bilov.jpg)
У боях за Україну загинув житель села Галузія Прилісненської громади Віктор Білов.
Про це повідомили в Прилісненській сільській раді.
«Знову громада в жалобі. Загинув наш захисник із села Галузія Білов Віктор Вікторович, 1981 року народження, виконуючи бойове завдання у Миколаївській області. З початку АТО пішов добровольцем і повернувся, а зараз, на жаль, зустрів смерть. Без тата залишилась донечка-другокласниця», – йдеться в повідомленні.
У сільраді додають: згорьована мати важко переносила його службу в АТО, як перенести таку втрату зараз? Найменший син з чотирьох дітей у сім’ї, який завжди допомагав і підтримував маму.
«Віктор завжди відзначався високими моральними рисами, добротою та людяністю, був відмінником у школі. З дитинства мріяв займатись радіотехнікою, свою мрію здійснив, допомагав багатьом людям в селі з ремонтом техніки, працював у фірмі з підключення інтернету, завжди був привітний і готовий допомогти», – відгукуються про Віктора односельчани.
Інформаційне агентство Волинські Новини щиро співчуває родині Героя. Вічна пам’ять і слава Захиснику!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Прилісненській сільській раді.
«Знову громада в жалобі. Загинув наш захисник із села Галузія Білов Віктор Вікторович, 1981 року народження, виконуючи бойове завдання у Миколаївській області. З початку АТО пішов добровольцем і повернувся, а зараз, на жаль, зустрів смерть. Без тата залишилась донечка-другокласниця», – йдеться в повідомленні.
У сільраді додають: згорьована мати важко переносила його службу в АТО, як перенести таку втрату зараз? Найменший син з чотирьох дітей у сім’ї, який завжди допомагав і підтримував маму.
«Віктор завжди відзначався високими моральними рисами, добротою та людяністю, був відмінником у школі. З дитинства мріяв займатись радіотехнікою, свою мрію здійснив, допомагав багатьом людям в селі з ремонтом техніки, працював у фірмі з підключення інтернету, завжди був привітний і готовий допомогти», – відгукуються про Віктора односельчани.
Інформаційне агентство Волинські Новини щиро співчуває родині Героя. Вічна пам’ять і слава Захиснику!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
75% українців хочуть закриті кордони з Росією
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
Хотів отримати інвалідність: волинський ексчиновник роками судиться через підроблений документ
Сьогодні 06:48
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:48
19 липня: свята, події, факти. День тренера та перша у світі операція з пересадки язика![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Провела в лікарні понад тисячу ночей: у Канаді померла 10-річна зірка TikTok
18 Липня 2024 23:43
18 Липня 2024 23:43
Британія першою в Європі схвалила використання в кормах домашніх тварин лабораторного м'яса
18 Липня 2024 23:24
18 Липня 2024 23:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.