Без бібліотекарів та народників: коледж культури на Волині закриває два відділи
![](/files/news/2021/02-12/309569/98f0093177c7e6bb.jpg)
Волинський коледж культури та мистецтв імені Ігоря Стравінського припиняє набір на заочну форму навчання на всі спеціальності та закриває два відділи.
Про це розповів директор Василь Панасюк, пише Суспільне.
В коледжі більше не навчатимуть майбутніх бібліотекарів та фахівців народного пісенного мистецтва.
«Рішення про закриття двох відділів у закладі прийняли зважаючи на потреби часу», – каже директор коледжу Василь Панасюк. Додає: на цей навчальний рік взяли лише одну студентку на спеціальність бібліотекар.
Також у закладі освіти скоротили регіональне замовлення на одне-два місця з кожної спеціальності. Загалом – 20 місць.
«Нам забрали кілька місць хореографії, а це потрібна спеціальність на сьогодні, нам забрали кілька місць музичного мистецтва, нам поставили хрест на заочному відділі, а для когось, особливо з глибинки – це шанс», – розповіла методистка коледжу Ольга Коменда.
Викладачка бібліотечних дисциплін Галина Ковальчук, каже: у коледжі працює пів життя. Поки продовжує навчати студентів. «Я обурена, я схвильована, мені дуже боляче. На всю Волинь наш один коледж, який випускає саме бібліотекарів-практиків», – розповідає жінка.
Зі слів директора, викладачів, які готують бібліотекарів наразі не звільнятимуть. Вони будуть працювати, поки не випустять тих студентів, яких набрали у попередні роки.
Як розповів Суспільному заступник начальника управління культури облдержадміністрації Валерій Дмитрук, усі бібліотеки області нині забезпечені кадрами. Тому потреби в нових фахівцях немає, а впливати на збільшення регіонального замовлення ОДА не можуть.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів директор Василь Панасюк, пише Суспільне.
В коледжі більше не навчатимуть майбутніх бібліотекарів та фахівців народного пісенного мистецтва.
«Рішення про закриття двох відділів у закладі прийняли зважаючи на потреби часу», – каже директор коледжу Василь Панасюк. Додає: на цей навчальний рік взяли лише одну студентку на спеціальність бібліотекар.
Також у закладі освіти скоротили регіональне замовлення на одне-два місця з кожної спеціальності. Загалом – 20 місць.
«Нам забрали кілька місць хореографії, а це потрібна спеціальність на сьогодні, нам забрали кілька місць музичного мистецтва, нам поставили хрест на заочному відділі, а для когось, особливо з глибинки – це шанс», – розповіла методистка коледжу Ольга Коменда.
Викладачка бібліотечних дисциплін Галина Ковальчук, каже: у коледжі працює пів життя. Поки продовжує навчати студентів. «Я обурена, я схвильована, мені дуже боляче. На всю Волинь наш один коледж, який випускає саме бібліотекарів-практиків», – розповідає жінка.
Зі слів директора, викладачів, які готують бібліотекарів наразі не звільнятимуть. Вони будуть працювати, поки не випустять тих студентів, яких набрали у попередні роки.
Як розповів Суспільному заступник начальника управління культури облдержадміністрації Валерій Дмитрук, усі бібліотеки області нині забезпечені кадрами. Тому потреби в нових фахівцях немає, а впливати на збільшення регіонального замовлення ОДА не можуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722141562)
73%
Показати IP
12 Лютого 2021 17:20
Ааадааабряем!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722141562)
Українська влада
Показати IP
12 Лютого 2021 17:31
Нам *партнери* замовляли грубу робочу силу, а не бібліотекарів. Отож, мовчіть, поки вас *ворогами народу* не зробили.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722141562)
73% до Українська влада
Показати IP
12 Лютого 2021 17:50
Ми самі собі це одобрили. Стадорулить.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722141562)
До 73
Показати IP
12 Лютого 2021 18:33
Дивіться в корінь. В 2014 рік.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722141562)
Кевін До До 73
Показати IP
13 Лютого 2021 09:24
Корінь у 2019
У селі біля Луцька майже три доби не буде газу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.