USD 41.15 41.48
  • USD 41.15 41.48
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.66 10.80

Батьки хочуть, щоб вчителі віддавали 35% від зарплати під час дистанційки. Петиція

23 Березня 2021 14:57
На офіційному порталі Президента України з'явилася петиція, у якій батьки вимагають, аби їм виплачували гроші під час дистанційного навчання. Зокрема, вони хочуть отримувати 35% вчительської зарплати, бо допомагають дітям у навчанні.

Про це пише 24 канал.

Освітній експерт зазначає, що за час роботи з дитиною держава має компенсувати одному з батьків майже 81 копійку за кожну годину.

У петиції йдеться про те, щоб доплачувати батькам за навчання своїх же дітей, якщо вони на дистанційному навчанні щонайменше один тиждень, мінімум 35% від ставки вчителя.

Станом на 15: 00 23 березня за петицію проголосували лише 23 особи. Автор петиції – Удот Богдан Анатолійович.

Додамо, що петицію на своїй сторінці у Фейсбуці прокоментував освітній експерт Володимир Онацький. Він порахував скільки отримають батьки, якщо петиція набере потрібну кількість голосів.

Експерт каже, що автор петиції правий, адже при дистанційному навчанні батькам доводиться більше уваги приділяти своїм дітям. І вони заслуговують на компенсацію з боку держави.

«Покопирсаємось в учительському гаманці. Учителю-початківцю нараховують зарплату 6000 гривень на місяць, після сплати податків він отримає за проведених 72 уроки з 30 учнями 5000 гривень. Отже, за навчання одного учня на одному уроці педагог отримує 2 гривні 31 копійку», – пояснив експерт.

Виходить, що за час роботи батьків з дитиною держава має компенсувати їм майже 81 копійку за кожну годину.

Онацький каже, що автор петиції погоджується з тим, що вчителю потрібно все-таки щось заплатити за роботу і претендує лише на 35%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ангст Показати IP 23 Березня 2021 15:12
Виходить, що держава має платити батькам за те, що вони проводять час зі СВОЄЮ дитиною.
скептик до ангст Показати IP 23 Березня 2021 17:41
не просто проводять час, а навчають. тоді ще треба доплачувати за те, що лікують, виховують, кормлять і т.д.
##Монархіст Показати IP 23 Березня 2021 15:27
Іншими словами - наробили дітей, думали скинути той гемор на чужі плечі, а тут он воно як повернулося... Але з якого дива їм хтось повинен за щось доплачувати... Тим більше з вчительської кишені... Особисто я не розумію. З цим експертом в даному питанні я не погоджусь...
Анонім Показати IP 23 Березня 2021 15:30
Коли ті батьки дома бувають?
Лучанка Показати IP 23 Березня 2021 15:52
Дуже і дуже правильна петиція !! Хто на що вчився і кожен має робити свою справу !!! Якщо батьки лікарі,водії ,продавці на касах під час локдаунів то не повинні кидати роботу і вчити з дітьми шкільну (часто дебільну) програму! Вони теж втрачають години свого джерела доходу замість того,щоб це робили вчителі! І нікого не цікавить ,як ти справляєшся ! То не означає ,що я не приділяю увагу своїй дитині або не люблю її. А якщо не одна дитина? Тому петиція цілком логічна і виправдана !!! Підтримую на 1000% ! !!!!
... до Лучанка Показати IP 23 Березня 2021 16:17
Саме тому, що шкільну програму Ви вважаєте "д*більною" - Ви і погоджуєтесь з подібними петиціями.
Всім до Лучанка Показати IP 23 Березня 2021 19:55
А хто за петицію, щоби змусити, нарешті, бариг - "підприємців" сплачувати податки, як це роблять, наприклад, вчителі ???
Яринка до Всім Показати IP 24 Березня 2021 20:33
З вчительськоі зарплати сплачуються податки бухгалтерією автоматично. А вчительська зарплата нараховується з податків «бариг підприємців», як ви виразилися. Але от з репетиторських ліваків вчителі бариги точно податків не сплачують
Батькам Показати IP 23 Березня 2021 15:55
Тримайте карман ширше! !!
Це Показати IP 23 Березня 2021 16:15
Це петиція під назвою "деб*лізм"!
Я Показати IP 23 Березня 2021 16:28
експерд такий експерд...
Іван Показати IP 23 Березня 2021 17:00
Петиція дурна від А до Я. Ну де стільки дурнів береться? Я маю на увазі її автора і прихильників. Коли собака не має роботи, то лиже яйця.
Всім Показати IP 23 Березня 2021 19:56
Автор петиції, очевидно, базарна барига, що ніяк не може нажертися
Олександр Показати IP 25 Березня 2021 13:29
Автор петиції замріявся, том певно і забув поділити оклад вчителя на кількість дітей в класі, щоб зрозуміти, що 100 гривень - це максимум його вимог. Хоча, може й сотня гривень зробить його щасливим?)