USD 41.55 41.97
  • USD 41.55 41.97
  • EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.50 10.70

«Баба робоча, як корабельна сосна»: з'явилось відео, як керівництво «слуг народу» обговорює депутатку фракції

23 Червня 2020 21:37
Глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко та голова фракції «слуг» у Верховній Раді Давид Арахамія під час візиту до Миколаєва обговорювали зовнішність нардепки Ірини Аллахвердієвої.

Керівники провідної політичної сили Ради були не в курсі, що їхня розмова записувалася, тому у висловах себе сильно не обмежували.

Про це інформує телеграм-канал «Политика Страны».

Думаючи, що відеокамери вимкнені, Корнієнко заявив Арахамії, що їхня колега по фракції Ірина Аллахвердієва – «баба робоча, як корабельна сосна», яку щойно побачить президент України Володимир Зеленський, одразу «підстрибне» і «викурить всі айкоси».

Наводимо повний діалог лідерів партії «Слуга народу»:

Корнієнко: Алахвердієва – взагалі красуня.

Арахамія: Так.

Корнієнко: Така піддута. Звичайно, чуть-чуть. Трохи тюнінг, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут відху@рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє. Вона така вживу. Енергетика.

Арахамія: Енергії багато.

Корнієнко: Ну ти до президента її заведеш, ти побачиш. Він підстрибне, викурить всі айкоси. Скаже: «Баба так. Баба так».


Варто відзначити, що Миколаїв – рідне для Аллахвердієвої місто. Раніше вона працювала тут директором Миколаївської обласної дирекції АТ СК «Уніка».

Також займала посади директора з розвитку в Миколаївській філії ЗАТ АСК «ІНГО Україна» і заступника директора Миколаївського міського страхового агентства ЗАТ «Інкомстрах».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
депутат Показати IP 23 Червня 2020 22:20
типова сук.. котрих повно у всіх міських та обласних радах
Вася до депутат Показати IP 23 Червня 2020 22:32
Да, ти правий. Але ж це не причина була за цих обмежених бовдурів голосувати.
Одне радує Показати IP 23 Червня 2020 23:12
Президент таки традиційний. Але чим тоді його шантажують, що змінив орієнтацію в бік порохоботів?
Істина до Одне радує Показати IP 25 Листопада 2023 01:44
Ну як довбик, що тепер скажеш? Не змінив ти свою орієнтацію? Переодягався бабою та змився за кордон? Гордий своїм вибором? Лиш би не Порох? Через вас зебілів, тепер вся Україна страждає
Олег Показати IP 24 Червня 2020 00:33
3/4 з вас таке вибрали, а зараз чергове чудо виберете, щоб потім скиглити, що вас корабельними щурами називати будуть.
Правда Показати IP 24 Червня 2020 07:53
Ну що і надалі будете заперечувати,кого ви привели до влади.Можете дивитись,слухати і тішитись...тьху.
Анонім Показати IP 24 Червня 2020 10:08
от чим їх голови зайняті. не роботою а фіг знає чим. слуги блін.
анонім Показати IP 24 Червня 2020 10:22
а шо вони поганого зробили люди просто обговорюють.
Моє ім'я особисте Показати IP 24 Червня 2020 11:41
Не захищаю нікого, але... В часи, коли "дип-фейк" достатньо доступний, навіть просте накладання в "муві-мейкері" звукової доріжки на відеоряд не є проблемою. Та й взагалі, скажіть хто з нурмальних чоловіків (геї - мимо) про файних дівок не теревенить? Ось й думка є, що оператор - скривджений г**
Лучанин до Моє ім'я особисте Показати IP 24 Червня 2020 17:33
До слуг народу мітиш?
Лучанину від моє осо до Лучанин Показати IP 24 Червня 2020 18:28
Нащо мені той клопіт?!
Бульба Показати IP 24 Червня 2020 22:26
Що це за посада така нова- корабельна сосна??