USD 41.90 42.30
  • USD 41.90 42.30
  • EUR 42.10 42.30
  • PLN 10.20 10.38

Автобусу № 210 закрили доступ до центру Луцька

6 Грудня 2018 10:09
Автобусу № 210, який курсує за маршрутом Рованці–Луцьк, заборонено проїзд центральними вулицями міста Луцька. Його скерують відразу до автобусної станції.

Про це йшлося 6 грудня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Як повідомив керівник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, заборона проїзду центральними вулицями задля того, аби скерувати приміські маршрути, відповідно до чинного законодавства, до автобусної станції, передбачена, зокрема, планами щодо впровадження автоматизованої системи оплати проїзду пасажирами в Луцьку.

Він нагадав, що на сьогодні вже затверджено правила користування, порядок здійснення контролю та вимоги до операторів задля впровадження такої системи.

Члени виконкому підтримали відповідний проект рішення. Контроль за його виконанням покладено на першого заступника міського голови Григорія Недопада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 9
Тарас Показати IP 6 Грудня 2018 10:30
..ця міська рада повністю сeбe дискрeдитувала. Як за дeрибан зeмлі, то откат в карман і можна будцввти. А як допомонти люлям, малeчі сусіднього сeла- ні, цe нe законнно! А тe, що за награбовані гроші побудувалися в сeлах поблизу Луцька і нe копійки нe платять в бюджeт сeла?
рованецькій до Тарас Показати IP 6 Грудня 2018 11:05
цікаво! а це їхнє, ПЕРЕДБАЧЕНЕ, ПЛАНАМИ ВПРОВАДЖЕННЯ автоматизованої системи оплати проїзду пасажирами в Луцьку, запрацює? чи знов, спишуть гроші містян, а нічого не зміниться???
кент до Тарас Показати IP 6 Грудня 2018 11:09
рованці, які входять до складу Боратинської сільради, настільки багаті і заможні та горді, як і сам голова Боратина Яручик. Їх бюджет величезний. вони принципово не бажають обєднуватися з містом. то чому їх маршрутки мають їздити через все місто?
рованецькій до кент Показати IP 6 Грудня 2018 11:32
саме з тої ж причини, чому й СОТНІ міських автівок В ДЕНЬ, через всі рованці... для чого обєднуватись? який сенс? збагатити міських чиновників?
кент до рованецькій Показати IP 6 Грудня 2018 11:46
а ви не думали, що збагачуєте голів сільрад? не цікавилися скільки землі роздерибанили сільські голови під Луцьком? не питали, чому рішення у сільрадах приймають таємно і часто без проведення сесій? як можна збагатити міських чиновників, коли ваші сільські голови вже всю землю розбазарили під містом?) будьте чесні.
рованецькій до кент Показати IP 6 Грудня 2018 12:53
буду чесним. є ситуації, які мені дуже не подобаються. * але це не привід полюбити міських чиновників. * я народився в луцьку, з раннього дитинства живу/виріс в рованцях. * памятаю декілька раз заходила мова про приєднання села до міста, але місту треба були тількі землі навколо села, саме село ні. зараз землі (поля навколо рованець) забудовані приватними будинками і організаціями, в бюджет громади сплачуються податки фізичними і юридичними особами, село оновилось і процвітає, мене вже ніхто, як 20 років назад, не називає селюком, то тепер воно знову стало цікавим для міських чиновників?)))
Анонім до кент Показати IP 6 Грудня 2018 14:17
Ну так просто з того і треба починати. Ті що збагачуються на луцькій землі - хочуть збагачуватися і на приміській просто перенаправити потоки. Хто віддав землю на лугу по Ковельській, що якась сесія затвердила, що можна за мостом будувати ? Чи хочуть так як з Рів"єрою, спочатку збудувати, а потім узаконити?
дістало Показати IP 6 Грудня 2018 13:02
Курсувати приміським маршруткам № 251 і 210 заборонили, проте скандальним барам "Стара підкова" та "Наталка" гудіти до ранку - дозволили. Складається враження, що нинішня міська влада не розуміє, що таке комфорт і дискомфорт. Отака от стратегія розвитку Луцька!
рованецькій Показати IP 6 Грудня 2018 14:39
от і я "про це"... людям - палкі в колеса, а самі - карман по-ширше...