Атовець, якого у Нововолинську побив підліток, помер
У реанімаційному відділенні Нововолинської лікарні помер чоловік, який отримав тяжкі тілесні ушкодження після удару неповнолітнього.
Про це пише Буг.
Нагадаємо, вночі з 2-го на 3-те березня між 15-річним хлопцем та чоловіком – учасником АТО, якому близько 40 років, стався конфлікт. Чоловік перебував у важкому стані без свідомості, травми виявилися несумісні з життям.
Переглянувши камери відеоспостереження поліція встановила, що підліток ходив по місту та «стріляв» цигарки. Підійшов і до потерпілого, між ними виник конфлікт.
15-річний хлопець наніс удар, внаслідок якого чоловік впав на землю. В атовця була тріщина в голові від одного вуха до іншого. Він помер у лікарні.
Проводяться відповідні слідчі дії. Судмедекспертиза має встановити чи використовувався при ударі сторонній предмет і внаслідок чого отримані тяжкі тілесні ушкодження, які потягнули за собою смерть (безпосередньо від удару чи після падіння). Це все буде впливати на кваліфікацію злочину.
Неповнолітній не притягувався до відповідальності, але вже потрапляв у поле зору правоохоронців.
Триває слідство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише Буг.
Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 16
БєльскаЯ
Показати IP
8 Березня 2019 12:24
Ну що тут скажеш... Регалії атовця не захищають. Вчора у Луцьку з маршрутки викинули люди бугая що кричав що він герой і вів себе як свиня остання. Заламали, надавали і викинули як мішок з лайном.
123 до БєльскаЯ
Показати IP
8 Березня 2019 13:43
чому тебе так мучать атовці?пишеш постійно на їх адресу різний непотріб?
БєльскаЯ до 123
Показати IP
8 Березня 2019 15:00
Чому непотріб? Якщо всі кричать слава і роблять з усіх підряд героїв, хоча реально героїчних хлопців одиниці, а в основній масі хамовите бидло, яке і реального бою не бачило. Але тут пригає до всіх і вся і всі їм щось винні. Ріжуть горло жінкам і творять різні дикунські вчинки. Знаю справжніх хлопців, то вони взагалі мовчать бо немає чим хвалитися у братовбивчій війні що ведуть олігархи. Ще ж би ту війну виграли, а так хто в полоні сидів хто на блокпосту траву покурював а тут вчить як жити... Самі переконайтеся з часом. Вже з афганців героїв ліпили, що мирне населення нищили невідомо про що і за що і там отримали по зубах від відсталості народу і пішли ні з чим.
ігор луцький до БєльскаЯ
Показати IP
8 Березня 2019 15:44
А де ти сте...во було,коли тих хлопців 18-20 років тільки призвавши і одягнувши військову форму ,відправляли в Афган?Ти знаєш ,що дехто до останнього дня не знали куда летять?Чи ти думаєш ,що у них був вибір?Це в московії,якій ти з своїми однодумцями поклоняєтесь,члени цк кпсс прийняли таке рішення.Занадто багато злоби і ненависті як для однієї людини.
Анонім до ігор луцький
Показати IP
8 Березня 2019 18:39
Перед відправкою "за річку" все всі знали бо проходили відповідний курс підготовки...дату відправки не знали ,щоб не було ажиатажу та паломничества рідні...а то що йде підготовка цілоспрямована і куди знали всі
123 до БєльскаЯ
Показати IP
8 Березня 2019 16:53
тільки чомусь на "братовбивчу" війну в твоєму розумінні, росія поставляє зброю, живу силу, боєприпаси, і чогось триває ця війня зі сторони кордонів росії, а не Польщі, чи інших країн. Росія - це міжнародне зло без кордонів, і так само як і СРСР, бо є спадкоємцем останнього, любить тільки воювати, вбивати, постійно воду мутити по всьому світу.
Я до 123
Показати IP
9 Березня 2019 09:11
а з другої сторони янкеси та гейропа свій хлам підфарбований воєнам свєта продає за кредити які самі ж дають....поки в всу барани шоу не закінчиться
Критично мислім!
Показати IP
8 Березня 2019 13:18
Дуже часто у пресі з'являються новини про смерть атовців! Пройшовши важкі бої, відчувши війну ( хоча у нас АТО офіційно) онлайн, а не з телебачання,- чомусь передчасно обривається їхнє життя. Часто це аварії, вбивства або ж невиліковні хвороби. Пригадую новину: коли йшла Всеукраїнська Хресна Хода - хлопці намагалися її зупинити і кидали яйця у ікони (фото на перших шпальтах було)...так вони цього ж дня загинули у аварії. Можливо ми щось не так робимо...смерть по Україні ходить та врожай свій збирає. Не може бути така кількість збігів, просто не може!!!
щось є до Критично мислім!
Показати IP
8 Березня 2019 13:41
згадаймо як розбився літак міноборони Росії з хором ім.Александрова на борту.
Шо ти мелеш до Критично мислім!
Показати IP
8 Березня 2019 14:11
ніхто з тих що кидали яйця не загинули ні у якій аварії, це все видумали брехливі москальські мракобіси в рясах щоб тримати своїх рабів в страху і покорі
лучанин до Шо ти мелеш
Показати IP
8 Березня 2019 14:55
мужний вчинок кидати в іконі яйця.
БєльскаЯ до лучанин
Показати IP
8 Березня 2019 15:05
Є багато місць де можна показати мужність і сміливість, а тут здачі ніхто не дасть завідомо, можна творити що завгодно. От такий героїзм. Підіть викиньте губернатора з крісла і наводьте порядок у місті і області, ааа тут кишка у героїв і патріотів грає...
Олег до БєльскаЯ
Показати IP
8 Березня 2019 19:19
Померла людина мовчки помоліться. Не потрібно бризкати спиною.
Критично мислім до Шо ти мелеш
Показати IP
9 Березня 2019 23:12
На жаль це правда, їх матерів запитайте...Люди живуть поряд і бачать як обривається трагічно життя тих, які переступили закони людські та Божі. Уявіть, люди спілкуються, не лише в інтернеті. А живучи поряд ти бачиш як жили і що заслужили. Колишній міліціонер, який ще з 90-х років кришував наркотрафік у селещі, зазворів на онко. Ще тоді люди говорили, що сльози рідних та матерів, йому сторицею вернуться. Це не поодинокі випадки, так було і раніше у історії людства. І ніхто нікого не залякує, а звертає увагу, що за все прийдеться відповідати, як не у цьому житті, то в тому точно.
Анонім
Показати IP
8 Березня 2019 17:49
ВОНИжеДІТИ такі...їх влада пестила,надівши їм балаклави
Євка
Показати IP
9 Березня 2019 15:54
Так,в Нововолинську при владі банда, вони здатні на все . Це не перший випадок побиття атовця. Що вже казати про екологію ,новобудови в парках,смердючу воду,наркоманів. Я би сказала що це безпредєл. Все робиться для того щоб просте населення чимшвидш виїхало з міста.
У Світязі продають комунальну землю. За скільки
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
У Володимирі прощатимуться з Героєм Віктором Ткачуком, який понад рік вважався зниклим
Сьогодні 11:59
Сьогодні 11:59
У Міноборони роз’яснили, що таке «підйомні» для військових
Сьогодні 11:31
Сьогодні 11:31
У Луцьку студент ледь не сів на п’ять років, бо вдарив ножем хлопця біля відомого пабу
Сьогодні 11:02
Сьогодні 11:02
На Волині через замикання загорілись два будинки
Сьогодні 10:33
Сьогодні 10:33
На Волині Audi на іноземних номерах протаранила огорожу пабу
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07