Артилеристи показали, як знищили колону росіян з 15 танків та БМП. Відео
![](/resize/450x252/r/files/news/2022/07-09/342504/58c8e59-screenshot-244.jpg)
Артилеристи 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила розбили колону техніки російських окупантів у Луганській області. До неї входило півтора десятка ворожих танків і БМП.
Про знищення сил противника розповіли в пресцентрі 24-ї бригади.
«Артилеристи Королівської бригади розбивають колону російських окупантів. На відео – півтора десятка російських танків і БМП в Луганській області, яких накриває наша арта. Цю колону спочатку зупинили, а потім знищили», – повідомили в 24-й бригаді.
Короткий ролик показує, як ворожа техніка пересувалася біля лісопосадки. Артилеристи 24-ї бригади наносили постріли прямо по її скупченню. Кілька влучних ударів вдалося зафіксувати за допомогою розвідувального безпілотника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про знищення сил противника розповіли в пресцентрі 24-ї бригади.
«Артилеристи Королівської бригади розбивають колону російських окупантів. На відео – півтора десятка російських танків і БМП в Луганській області, яких накриває наша арта. Цю колону спочатку зупинили, а потім знищили», – повідомили в 24-й бригаді.
Короткий ролик показує, як ворожа техніка пересувалася біля лісопосадки. Артилеристи 24-ї бригади наносили постріли прямо по її скупченню. Кілька влучних ударів вдалося зафіксувати за допомогою розвідувального безпілотника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:42
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
Графік вимкнення електроенергії на Волині 22 липня
Сьогодні 19:45
Сьогодні 19:45
Загрожувало п’ять років: волинянка кілька разів знімала гроші з картки подруги по чарці![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.